مددکار اجتماعی 38 ساله ای بعد از ارسال پیام های مستهجن در فیس بوک برای پسری 16 ساله با وی رابطه نامشروع برقرار کرد.

تجاوز جنسی خانم 38 ساله به پسر 16 ساله در اتاق هتل + عکس داستان سکس با زن 38 ساله,داستان سکسی با خانم دکتر متاهل,داستان سکس با پسربچه خشکل خوشگل کونی ناز,داستان سکسی تجاوز به پسر همسایه دختر جنده زن داف دکتر پرستار,داستان سکسی کیرکلفت کس کون تنگ دکتر مهندس جنده پرستار تلنبه دکتر دندانپزشک,

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، “کلر رانکی” 38 ساله با رزرو اتاقی در یک هتل در شرق یورک‌شر، انگلیس پسر 16 ساله ای که تحت حمایت تیم حفاظت از کودکان قرار داشت را به ضیافتی شوم دعوت کرد. طبق گزارش شورای بهداشت و مراقبت حرفه ای این پسر که از سن 4 سالگی به این مرکز سپرده شده بود بسیار آسیب پذیر هم است از سوی این مددکار اغفال شده است.

کلر در سال 2012 به عنوان مددکار اجتماعی با تیم حفاظت از کودکان مشغول به کار بوده است که از همان سال ها دوستی خود با این نوجوان را آغاز کرده بود. پرسنل این مرکز پیام های ارسالی کلر برای این پسر را سال گذشته دیدند که در این پی ام ها کلر این نوجوان را  تحت فشار قرار داده است که از رابطه پنهانی شان با شخصی صحبت نکند و تاکید کرده بود که دهان خود را بسته نگه دارد. این نوجوان تحت برقراری این ارتباط دچار صدماتی شده است که هم اکنون تحت درمان قرار گرفته است.

 طبق گزارش این مرکز رفتار این مددکار اجتماعی سواستفاده از وی به شمار می آید. کلر برای منافع شخصی سعی در پنهان کردن اقدام شوم اش داشته است. در طول بازجویی “کلر” اذعان داشته نخست تصور می کرده است این پسر 18 ساله است و نمی دانسته به سن قانونی نرسیده است.

 همچنین وی اعتراف کرده برای برقراری ارتباط با این نوجوان اتاقی در هتل رزرو کرده بود و با قربانی ارتباط نامشروع داشته است. طبق نظر کارشناسان این مرکز این یک ارتباط غیرانسانی با این نوجوان بوده و باعث شده قربانی در معرض آسیب های روحی قرار بگیرد. با توجه به اینکه اتهامی بر کلر وارد نیست اما رفتار این زن نقض رفتار، عملکرد و اخلاق استاندارد به شمار می آید که از این حیث باید محاکمه شود.

 

داستان سکس با زن 38 ساله,داستان سکسی با خانم دکتر متاهل,داستان سکس با پسربچه خشکل خوشگل کونی ناز,داستان سکسی تجاوز به پسر همسایه دختر جنده زن داف دکتر پرستار,داستان سکسی کیرکلفت کس کون تنگ دکتر مهندس جنده پرستار تلنبه دکتر دندانپزشک,

نظرات کاربران (2)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.

  1. امیرسام

    ممنون از سایت خوبتون

  2. آموزش نرم افزار EPLAN

    بسیار عالی و ممنون از وب سایت خوبتون