جوان افغانی پس از آزار و اذیت زن ۳۵ ساله او را به قتل رساند و دستش را برید تا بتواند طلاهایش را سرقت کند.

 قتل قتل هولناک زن ایرانی پس از تعرض جوان افغان تجاوز جنسی,داستان تجاوز زوری,داستان سکس با زن افغانی,داستان سکس با کارگر افغانی,داستان سکسی خانم دکتر کس کون تنگ,داستان سکسی خانم دکتر حشری جنده شهوتی کیرکلفت,آقای دکتر کیرکلفت,عکس گایش,داستان سیکسی زن همسایه,

 تجاوز جنسی,داستان تجاوز زوری,داستان سکس با زن افغانی,داستان سکس با کارگر افغانی,داستان سکسی خانم دکتر کس کون تنگ,داستان سکسی خانم دکتر حشری جنده شهوتی کیرکلفت,آقای دکتر کیرکلفت,عکس گایش,داستان سیکسی زن همسایه,

به گزارش فانوس  به نقل از باشگاه خبرنگاران، اين جنايت هولناك دوم اسفند ماه امسال در محله اسلام‌آباد شهر جم در استان بوشهر رخ داد. آن روز مأموران پليس در جريان قتل زني در خانه‌اش در اين محله‌ قرار گرفتند و راهي آنجا شدند.

مقتول زني حدودا 35ساله بود كه به‌نظر مي‌رسيد با انگيزه سرقت طلاهايش به قتل رسيده است. مأموران پليس در بررسي‌هاي تخصصي دريافتند كه قاتل پس از ورود به خانه اين زن، ابتدا او را مورد آزار و اذيت قرار داده و سپس با ضربات چاقو او را به قتل رسانده است. اين قاتل بي‌رحم پس از سرقت طلاهاي مقتول براي اينكه بتواند النگوهاي او را نيز به‌دست آورد، اقدام به بريدن دست او كرده بود.

در ادامه تحقيقات مأموران به اين نتيجه رسيدند كه قاتل مردي آشنا بوده است چراكه هيچ اثري از درگيري يا ورود اجباري به خانه ديده نمي‌شد. در چنين شرايطي بررسي‌ها براي شناسايي قاتل ادامه يافت و تيم تحقيق با بررسي‌ ارتباطات مقتول به سرنخ‌هايي از جواني افغاني دست يافت. اين جوان 20ساله، چندين بار با مقتول در تماس بوده و حتي به خانه او رفت‌وآمد داشت. از آنجا كه همزمان با جنايت، او نيز ناپديد شده بود، دستور بازداشت وي صادر شد و در تحقيقات تخصصي مخفيگاه اين مرد در شهرستان جم شناسايي شد.

تيمي از كارآگاهان راهي اين محل شدند و در يك عمليات ضربتي جوان افغاني را دستگير كردند. هر چند او منكر آشنايي و قتل زن جوان بود اما در بازرسي خانه‌اش طلاهاي آغشته به خون مقتول پيدا شد و شكي باقي نگذاشت كه جنايت از سوي وي رخ داده است.

اين مرد در بازجويي‌ها به قتل زن جوان اعتراف كرد و مدعي شد كه از مدتي قبل با اين زن آشنا شده و كارهاي او را انجام مي‌داده است. اما با ديدن طلاهايي كه مقتول هميشه همراهش بود، وسوسه شده و نقشه كشيده بود كه او را به قتل برساند تا بتواند طلاها را سرقت كند. به همين دليل پس از اينكه آخرين بار به خانه زن جوان رفته، او را مورد آزار و اذيت قرار داده و پس از قتل وي، طلاهايش را سرقت كرده است. به گفته سردار عباس زاده، رئيس پليس بوشهر، با اعترافات جوان افغاني وي به بازسازي صحنه قتل پرداخت و با قرار قانوني راهي زندان شد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.