به گزارش پلیس نیویورک باند 3 نفره تجاوز گروهی که وحشیانه و بی‌شرمانه دختر نوجوان 16 ساله را مورد سوء استفاده جنسی قرار دادند محاکمه شدند.
تجاوز گروهی,سکس گروهی با دختر فراری,داستان سکس گروهی,داستان سکس گروهی با دختر زن جنده داف سکسی

به گزارش پلیس نیویورک باند 3 نفره تجاوز گروهی که وحشیانه و بی‌شرمانه دختر نوجوان 16 ساله را مورد سوء استفاده جنسی قرار دادند محاکمه شدند.

عوامل باند سه نفره تجاوز گروهی که دختر 16 ساله را پس از ربودن و انتقال به یک زمین گلف در دونگ آیلند در نیویورک بی‌شرمانه و وحشیانه مورد تعرض جنسی قرار دادند پس از یک ماه بازداشت موقت محاکمه شدند.

دادستان این پرونده در جلسه دادگاهی که روز گذشته در دادگاه محلی در نیویورک برگزار شد گفت: انجام این عمل وحشیانه از جمله جنایات فجیعی است که هر کسی با شنیدن آن تحت تاثیر قرار می‌گیرد. دختر بیچاره بسیار خوش شانس بوده که زنده مانده است . در اکثر موارد تجاوز گروهی قربانیان کشته می‌شوند.

توماس اسپاتا دادستان منطقه “ساف الک” در نیویورک در کنفرانس خبری گفت: به صراحت می‌گویم که با عوامل این جنایات باید قاطعانه برخورد شود.

به گزارش پلیس هویت این متهمین دستگیر شده خوان کامنگ، برایان لاریس و جول اشوبار به ترتیب 17، 18  و 17 ساله در خبرگزاری ها منتشر شده است.

هر سه متهم دستگیر شده از منطقه الساوادور در خیابان MS  هستند وکلای مدافع آنان اتهام‌های وارده را که شامل تجاوز به عنف، آدم‌ربایی ، سوء استفاده جنسی و سرقت است را تکذیب می‌کنند و با ارائه مدارکی تلاش می‌کنند اظهارات قربانی را به صورت شکایت در پرونده ثبت شده را بی‌اساس جلوه دهند.

آنان تلاش می کنند تا آنچه رخ داده را با رضایت هر دو طرف جلوه دهند، اما آثار به جا مانده از ضرب و شتم و شکنجه بر روی بدن دختر 16 ساله که به تایید پزشکی قانونی رسیده ادعای بی پایه و اساس آنان را رد می‌کند.

دختر نوجوان 16 ساله هنگام بازگشت از دبیرستان حین گذشتن از خیابان‌هایی که در مسیر خانه اش قرار داشت به دام سه متهم کمین کرده افتاد و علی رغم میل وی به زمین گلف که پوشش سبز بسیاری دارد، منتقل شد.

به گفته قربانی این جنایت هولناک،‌ آنان در ابتدا صورت های خود را پوشانده بودند و پس از بستن چشمهای دختر نوجوان نقاب‌هایشان را برداشتند.

هویت این افراد زمانی فاش شد که دختر نوجوان توانست از منافظ پارچه‌ای که چشمان وی را بسته بودند چهره دو تن از آنان را به خوبی ببیند که یکی از آنان خالکوبی شعله‌های آتش بر روی چانه‌ خود داشت .

آنان دختر نوجوان را به خیال آنکه چیزی از آنها نمی‌داند دست و پا بسته و نیمه برهنه در همان زمین گلف رها کردند سپس حضور افرادی که برای بازی گلف در زمین حاضر شدند منجر به یافتن دختر نوجوان 16 ساله شد.

هر سه متهم که هویت آنان توسط چره‌نگاری فاش شد در منزل مسکونی برایان لاریس از افراد سابقه‌داری که در گذشته به دلیل خرید و فروش مواد مخدر دستگیر شده بود شناسایی و دستگیر شدند. بنابر حکم قاضی هر یک از متهمین به مدت 10 سال محکوم شدند.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.