تجاوز تروریست‌های داعش به زنان در عراق، زنان مناطق در معرض خطر این کشور را به آماده شدن برای خودکشی وادار کرده است.


به گزارش روزنامه‌ جمهوری اسلامی، خبرهایی که از بغداد و شهرهای شمال و شمال شرق عراق می‌رسد حاکی است بسیاری از زنان این مناطق مقادیری سم کشنده با خود حمل می‌کنند تا درصورتی که تروریست‌های داعش به آنها حمله کنند اقدام به خودکشی نمایند. عده‌ای از زنان نیز به شوهران خود گفته‌اند درصورتی که تروریست‌های داعش سر برسند اجازه دارند زنان خود را بکشند تا به دست داعشی‌ها نیافتند.

تجاوز داعش به زنان و خودکشی زنان عراقی + تصاویر

تجاوز داعش به زنان و خودکشی زنان عراقی + تصاویر

 
گروه داعش در شهر موصل با انتشار بیانیه‌ای از اهالی این شهر خواسته است زنان را برای جهاد نکاح در اختیار آنها قرار دهند و اگر از این فرمان سرپیچی کنند با آنها طبق مقررات داعش برخورد خواهد شد.
از موصل خبر می‌رسد عده‌ای از زنان که مورد تجاوز داعشی‌ها قرار گرفته بودند اقدام به خودکشی کرده‌اند.

 

تجاوز داعش به زنان و خودکشی زنان عراقی + تصاویرشبه‌نظامیان دولت اسلامی عراق و شام موسوم به “داعش” همزمان با مبارزه با ارتش عراق در استان بیجی منزل به منزل رفته و درباره تعداد زنان مجرد و متاهل سوال می‌پرسند.

 
به گزارش ایندیپندنت، ارتش عراق و شبه‌نظامیان داعش برای بدست آوردن کنترل بزرگترین پالایشگاه عراق در خارج از استان بیجی در حال جنگ هستند. اما ساکنین استان بیجی که تحت کنترل کامل داعش است، بسیار وحشت زده هستند چرا که این شبه‌نظامیان منزل به منزل رفته و درباره تعداد زنان مجرد و متاهل هر خانه سوال می‌پرسند.

 

تجاوز داعش به زنان و خودکشی زنان عراقی + تصاویر

 
یکی از ساکنان گفت: من به شبه‌نظامیان داعش گفتم که ما تنها دو زن در خانه داریم که هردوی آن‌ها ازدواج کرده‌اند. آن‌ها در پاسخ به من گفتند که بسیاری از نیروهایشان مجرد هستند و به دنبال همسر می‌گردند. آن‌ها تاکید کردند که باید وارد خانه شده و به شناسنامه‌های این زنان که در آن مجرد یا متاهل بودنشان قید شده، نگاهی بیندازند.

داعش به نیروهایش دستور داده است تا مردم محلی اهل تسنن را اذیت نکنند اما آن‌ها در بسیاری از مناطقی که تصرف می‌کنند، اصول افراطی خود را اعمال می‌کنند.


تجاوز داعش به زنان و خودکشی زنان عراقی + تصاویر

 
به طور مثال آن‌ها در شهر موصل یک زن را به همراه شوهرش شلاق زدند چرا که آن زن به جای استفاده ار برقع تنها یک روسری به سر داشت.

 


 

بی بی سی: جنگجویان داعش موفق شده‌اند بخش‌های بیشتری از استان انبار، بزرگترین استان عراق با جمعیت اکثرا سنی را تصرف کنند. مقام‌های امنیتی می‌گویند شهر رطبه به دست پیکارجویان افتاده است.
این چهارمین شهری است که در دو روز گذشته در استان انبار سقوط کرده است.

 

تجاوز داعش به زنان و خودکشی زنان عراقی + تصاویر

 

 

 

یکی از آن ها به بی‌بی‌سی گفت که آنها قصد دارند کل استان انبار را تصرف کنند تا برای حمله به بغداد، پایتخت، آماده شوند.


داعش بخش‌هایی از شرق سوریه را در اختیار دارد و با اشغال شهرهای نزدیک به سوریه در عراق، می‌تواند برای نیروهای خود منطقه‌ امنی وسیع ایجاد کند و به راحتی به جابجایی مهمات و ادوات جنگی بپردازد.


گروه تندروی داعش که درگیر جنگ داخلی سوریه بود، کمتر از دو هفته پیش توانست شهر موصل، بزرگترین شهر شمال عراق را در اختیار بگیرد. 

 

تجاوز داعش به زنان و خودکشی زنان عراقی + تصاویر

تجاوز داعش به زنان و خودکشی زنان عراقی + تصاویر

 


برخی ناظران می‌گویند نیروهای داعش از سربازان ارتش عراق ورزیده‌تر  هستند.


نیروهای دولت می‌گویند که در حمله‌ای هوایی به تکریت، در شمال عراق و در دست داعش، تلفات سنگینی به آنها تحمیل کرده‌اند.


آنها از کشته شدن چهل جنگجو خبر می‌دهند.

 

منبع :روزنامه‌ جمهوری اسلامی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (4)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.

 1. زهرا

  خدا ریشه داعشو خشک کنه. نفرین همه مسلمونا و جمعی از غیر مسلمونا پشتشونه. ایشالا بزودی و با نفرینهای همه مون زودتر سرنگون بشن . امین. برای نابودیشون10مرتبه سوره فیل رو بخونید قصدشون شیعه کشیه از هرجای دنیا.ایشالا با یاری امام زمان نابود شن.10

 2. مسلم

  چنین چیزهایی میبینم موی بدنم سیخ میشه فقط خدا میدونه اگه میشد یا یکی حمایتمون میکرد یه گروه میشدیم شیعه و سنی میرفتیم از ناموس اونها دفاع میکردیم ببینین خودمون انسانیم مسلمون پس ناموس مردم ناموس ما هم هست ان شالله که سر نگون بشه این گروهک بقران من اماده ام با این وحشی ها بجنگم برام من فرقی نداره چنین چیزهایی میبینم از مرگ برام سخت تره ان شالله که خدا جوابشونو بده خیلی حالم بد شد دمتون گرم چنین سایتهایی میزنین مردمو اگاه میکنین که چی به سرشون میاد حرفها زیاده عمل کمه از تمام وجودم میگم مرگ بر داعششششششش درود بر ایران ایران زمین ان شالله سایه رهبرمون همیشه بالای سرمون باشه خدایا خدا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرما آمــــــــــین یا رب الالمین .کوچک شما مسلم از بلوچستان

 3. عاشق کورش بزرگ

  تا وقتی امسال شما ابلع های مغز تعطیل باشن اوضاع همینه ببین اون مردک برای کی دعا میکنه خاک بر سر بیشعورت کنن

  • عسل

   سلام
   آقا یا خانم مثلا عاشق کوروش بزرگ !
   فکر می کنی کوروش هم مثلا تو بی تربیت و بی ادب بود ؟ مطمئن باش نبود
   اون هموطن ما بلوچ هست و نگارش خاص خودش ر داره . تو شعور نداری که مسخره کردی و خاک بر سر خودت که توهین کردی بهش
   اتفاقا تا زمانی که امثال تو بی خیال و بی غیرت هستی اوضاع همینه