ترامپ : ایران از داعش حمایت کرد و خود قربانی این گروهک تروریستی شد !!!

به گزارش مجله اینترنتی فــــــانوس : رئیس جمهور آمریکا ایران را بـــه حمایت از تروریسم متهم کرد و گفت تهران قربانی تروریسمی اســت که خود گسترش داده اســـت.با فانوس همراه باشید ترامپ : ایران از داعش حمایت کــــرد و خود قربانی این گروهک تروریستی شد !!!

ترامپ-ایران-داعش-حمایت-خود-قرب

ـ ـ ــ ـ ـ ــ ـ ـ ــ ــ ـ ــ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ ـ ـ ـ ــ ـ

ترامپ : ایران از داعش حمایت کرد و خود قربانی این گروهک تروریستی شد !!!

به گزارش گروه بیـن الملل خبـــرگــزاری فارس، «دونالـــد ترامـپ» رئیس جمـهور آمریــکــا روز چهارشنبه در واکنـــش به حمـــلـات تروریستی تهـران، ایـران را حمایــت از تروریســـم متــهم کرد.

به نوشته خبرگزاری آسوشیـتدپـــرس، وی در بیــانـیــه اش، هرچنــد با مردم ایــران ابـراز همـــدردی کرده، اما تلویحـــا تهـران را قربانی تروریسم خودخوانده توصیف کرده اســت.

در بیـــانـــیـــه او آمــده اســـت: «غمـــگین قربانــیـــان بی گنــاه حمـلـات تروریستــی ایــران و مردم ایـران هســتـــیـم و برای آن ها دعــا می کنـــیـم.»

فانوس برترین مجله اینترنتی ایران

ترامپ با ایــن حال گفـــت: «تاکیـــد می کنــیـــم که کشورهایــی که حامی تروریـــسم هســـتــند، خود را در معرض این تهـــدیــد قرار می دهـــنـد که قربـــانـی شری شوند که خود گستــرش می دهــنـــد.»

بعـــد از ایـن موضع گیری ترامپ، ظریــف وزیـر امور خارجــه در پیـــامـــی در صفحه توییـتر خود نوشت: «بیـــانـیـــه نفــرتـ‌ــانـــگـــیـز کاخ سفــیـــد و تحریــم‌هــای سنا در حالیــکـه ایــران با اقـــدامـات تروریـــسـتــی مورد حمـــایت افراد وابسـته به آمــریکـــا مقــابلــه می‌ـکـــنـد. مردم ایران چنین ادعـای دوستـی آمریکـــا را رد میــ‌کـــنند».

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.