عکس های جدید ترلان پروانه,ترلان پروانه,فیلم فراری,عکس های فیلم فراری,عکس ترلان پروانه در فیمل فراری,عکس های داغ و جدید ترلان چروانه,عکس های سکسی ترلان پروانه  عکس های جدید ترلان پروانه,ترلان پروانه,فیلم فراری,عکس های فیلم فراری,عکس ترلان پروانه در فیمل فراری,عکس های داغ و جدید ترلان چروانه,عکس های سکسی ترلان پروانه

در یکی از مهمترین سال های زندگی‌ام یعنی سال کنکور، بازی در این فیلم را قبول کردم.

به گزارش ستاره ها؛ ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص حضورش در آخرین ساخته سینمایی علیرضا داودنژاد گفت: نقشم در «فراری» نسبت به بقیه نقش‌هایی که تاکنون ایفا کردم خیلی تفاوت داشت و به همین دلیل در یکی از مهمترین سال های زندگی ام یعنی سال کنکور، بازی در این فیلم را قبول کردم؛ یک دختر جوان و به روز شمالی که می‌خواهد روی مد باشد و برای انداختن عکس با ماشین مورد علاقه اش از خانه فرار می‌کند و به تهران می‌آید.

بازیگر «شیفت شب» که در فیلم «فراری» با لهجه شمالی صحبت می‌کند در خصوص تلاشش برای اجرای درست این لهجه اظهار داشت: پیش از این در سریال آقای حسن پور نقش یک دختر شمالی را بازی کرده بودم؛ البته در «فراری» نقش یک دختر مدرن را ایفا کردم که خیلی با آن کار تفاوت داشت اما تجربه حضور در آن مجموعه به من کمک کرد؛ همچنین با چند فرد شمالی تمرین و شبانه روز شبکه های مختلف شمالی را تماشا می کردم.پروانه در مورد نحوه انتخابش برای حضور در این فیلم بیان کرد: راستش تا جایی که می دانم آقای داود نژاد از ابتدا من را برای بازی در «فراری» انتخاب کردند اما خودشان گفتند: «دوست دارم به خودم ثابت شود که نمی توانم کسی را بهتر از تو برای این نقش پیدا کنم» و اینجور شد که رشت و گیلان و . . برای پیدا کردن بازیگر گشتند و در نهایت خودشان گفتند که کسی را بهتر از تو پیدا نکردم.

بازیگر «ناردون» در خصوص همکاری با علیرضا داودنژاد کارگردان برجسته سینمای ایران عنوان کرد: کار با آقای داود نژاد خیلی خوب بود اما سختی های خاص خودش را هم داشت، چون ایشان حساسیت خاصی داشتند و از هیچ کدام از صحنه ها و لحظه های کار به سادگی نمی‌گذشتند؛ اگر راضی نبودند دوباره تکرار می کردند و ممکن بود حتی برای یک قسمت، دو یا سه روز مشغول کار باشیم.

وی در بخش پایانی صحبت‌هایش درباره آخرین وضعیت این فیلم سینمایی گفت: تا جایی که من خبر دارم، «فراری» در روزهای پایانی تدوین است.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.