ناخن شکستهناخن شکسته را چگونه ترمیم کنیم؟

ترمیم ناخن شکسته کار بسیار راحتی است, شما میتوانید با چای کیسه ای دوباره زیبایی را به دستان تان برگردانید.در ادامه این مطلب از بخش مد و زیبایی فانوس با ما باشید.

_______________فانوس_______________

روش ترمیم ناخن شکسته

همه خانم ها از اینکه ناخن هایشان را یک دست بلند می کنند و یک روز یکی از آنها می شکند یا ترک برمی دارد، متنفرند. ما یک راه حل برای ترمیم ناخن شکسته شده داریم.

تا حالا شده دقیقا روزی که به مهمونی دعوتید ناخنتون بشکنه؟باید باهاش چه کار کنید؟نمیتونید روش رو همینطوری لاک بزنید یا اینکه رهاش کنید تا باقیش هم بشکنه؟ناخن شکسته

ترمیم ناخن شکسته

پس با ما همراه باشید تا یه روش خیلی ساده رو بهتون بگیم از این روش میتونید در مواقع ضروری و نزدیک مهمونی استفاده کنید .

تنها لوازمی که برای اینکار لازم دارید یه تیکه پاکت چای کیسه ای ،چسب ناخن و قیچیه .اول از همه محلی رو که شکستگی داره پولیش ناخن بزنید تا یکدست و کمی زبر بشه .بعد تیکه کوچیکی از پاکت لیپتونی که چایاون رو خالی کردید ببرید .برش پاکت لیپتون اگر بزرگتر از شکستگی ناخنتون باشه میتونید اون رو قیچی کنید اما سعی کنید کوچیکتر نباشه .

بعد یه مقدار از چسب ناخن رو روی محل شکستگی بزنید و فوری تیکه پاکت لیپتون رو روش بذارید (حواستون باشه به دستتون نچسبه )حالا اون رو با سر موچین یا قیچی کمی فشار بدید .تو مرحله آخر هم یه لایه دیگه از چسب رو روش بزنید و بعد از خشک شدن دوباره روش پولیش بکشید تا صاف بشه .به همین راحتی ناخن شکسته شما برای مدتی ترمیم میشه و نیازی نیست اون رو کاملا کوتاه کنید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.