ترک مواد مخدر با ریختن دمنوش داغ بر روی آلت تناسلی

موادمخدر در بسیاری از کشورها به یک معضل اجتماعی تبدیل شده است که چندین روش برای ترک مواد مخدر و خروج سم از بدن را می توانند امتحان نمود ولی در کشور اندونزی یک روش جالب ترک مواد مخدر وجود دارد با دمنوش های گیاهی که در حال جوش می باشد انجام می شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ترک مواد مخدر با ریختن دمنوش داغ بر روی آلت تناسلی را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

روش جدید ترک اعتیاد با آب داغ

احمد مولانا استاد اندونزیایی ،روش جدیدی برای ترک اعتیاد رواج داده است که معتادین را ترک می دهد.وی با نشاندن معتادان در دیگ آب داغ و جوش و دعا آنها را از موادمخدر پاک می کند.

ترک مواد مخدر با روش جدید

این روش در کشور اندونزی راه اندازی شده و با گیاهان دارویی و ریختن انها در دیگ معتادن را ترک می دهد.

نشستن در اب داغ برای ترک اعتیاد

روش کار این استاد به این صورت است که وی در حالی که زیر دیگ روشن است گیاهان دارویی را درون آن ریخته و افراد معتاد را داخل این دیگ می نشاند و خود نیز بالای سر آنها دعا می خواند تا انها از لوث مواد مخدر و اعتیاد پاک شوند.

نوجوانان معتاد در حال ترک مواد مخدر

بعد از این مرحله در یک مراسم دعا خوانی شدکت کرده و با نیایش از خدا می خواهند تا آنها را از شر اعتیاد خلاص کند.این اولین بار است که چنین روشی برای ترک اعتیاد انجام می شود و با دیگ آب داغ و جوش معتادان را ترک می دهند.

این کشور آسیایی یه درصد از نوجوانان و جوانانش معتاد به مواد مخدر هستند و بیشترین آمار معتادین ۱۶ تا ۱۸ سال می باشند.معضل اعتیاد در همه کشورها وجود دارد و یکی از دغدغه های کشورهایی است که با این معضل مبارزه می کنند.

 

ترک مواد مخدر با ریختن دمنوش داغ بر روی آلت تناسلی + تصاویر

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.