محمود جهان

مراسم تشییع پیکر مرحوم محمود جهان + تصاویر

مراسم تشییع پیکر مرحوم محمود جهان خواننده جنوبی کشورمان صبح امروز با حضور هنرمندان و چهره های سرشناس در تالار وحدت برگزار شد .

پیکر محمود جهان رهسپار دیار ابدی شد

محمود جهان خواننده مهربان جنوبی کشورمان روز یکشنبه 8 مردادماه 96 بر اثر عارضه قلبی به دیار باقی شتافت . مراسم تشییع پیکر این هنرمند فقید کشورمان امروز با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر محمود جهان خواننده جنوبی کشورمان صبح امروز در تالار وحدت برگزار شد.

برگزاری مراسم تشییع پیکر مرحوم محمود جهان

در ابتـــدای مراسم سیـــدمحـــمـد میرزمـانـی آهــنگــســاز و از مسئولان خانــه موسیــقی گفـت:محمود جهان نیــم قرن، عاشـقانه تلــاش کرد و توانـــست در این مدت بیـش از 30 آلـــبوم منـتشر کرد. بُـعــد انسـانـی و معرفـــتــی او بســـیـــار پرورش یافتــه بود و عاشق حضـــرت علی (ع) بود. با همیـن عشق توانســت بر مشـکـلــات و موانـع پیش رویش فائق آیـــد. از طرف خودم و خانـــه موسیـــقـی درگـــذشت محـمود جهـان را تسـلـیــت می گویم.

آکــا صفوی خواننـده جنوبی خوان نیـز به نمایـندگی از طرف گروه لیان با ابراز تســـلیــت خود به جامـعـــه هنری به شروه خوانی پرداخت.

محمود جهان

در ادامـه غلـــامــرضا صنـعـــتـگر خواننده موسیـــقــی پاپ در سخنانــی گفــت:مرحوم در روزهــای پایــانی عمرش به ساخت قطعــه ای پرداخـــتـــه بود که دوست داشت آن را با نام «حزن» در تلویزیون پخـــش کند ما برای پخـــش ایــن قطـعـــه اقدام می کنیـــم و نام آن را «خداحـــافـــظـــی» می گذاریــم.

امـید جهــان، علی اکـبـر صفـی پور مدیــرعامـل بنـــیاد رودکـــی، غلــامـرضـــا صنعــتـگر، اصـــغر همـت، محمــد میرزمانـی، محــسـن شریــفیـان از حاضــران در ایــن مراســـم بودند.

گفتنی است؛ در مراســـم تشـییع زنده یاد محـمود جهـــان بسـیـاری از هنـرمنـــدان و مسئولان حضور نداشتنــد.

محمود جهان

پیکر محـــمود جهان پس از این مراســـم به سمـت قطـــعه هنـــرمـنـدان بهـشــت زهــرا تشـــیـیـــع شد تا در آنـجـا به خاک سپرده شود.

محمود جهـان از خواننـــدگــان بندری خوان، قدیمــی و محــبوب کشورمان در سال 1330 در آبـــادان و در محـلـه احــمـدآبـــاد به دنـــیا آمـد و کارمند بازنـــشـــســتـــه شرکت نفت بود.

محمود جهان

ایــن خواننـده مشـــهور کشورمان که برای اجـرای کنـســـرت در بنـــدر ماهشـــهـــر به سر می برد، قرار بود در تاریـــخ 10 مرداد ماه به مناســـبــت ولادت امام رضا (ع) کنـســـرت اجـــرا کند که؛ در روز یکــشـــنـبــه 8 مرداد ماه دچـــار عارضـــه قلـــبــی شد و پس از انـتقــال به بیـــمارســـتان صنایــع پتروشیــمــی شهرســـتــان بنـدر ماهشهــر دار فانـــی را وداع گفـت.

محمود جهان محمود جهان محمود جهان

تصاویری از مراسم تشییع و خاکسپاری محمود جهان خواننده مشهور جنوبی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.