تصویری از شاهرخ استخری و فریبا نادری که جنجال به کرد

در سال های نه چندان دور، منبع اطلاع مردم از زندگی هنرمندان، مطبوعات و رسانه ها بودند اما با گسترش فضای مجازی هنرمندان خود منبع اطلاع رسانی از زندگی کاری و شخصی شان شدند. منشا بسیاری از این حاشیه هایی هم که در چند وقت اخیر ایجاد شده است مربوط به صفحه شخصی این افراد است و خود اقدام به انتشار تصاویر و متن هایی می کنند که دردسرهای عجیب و غریبی برای آنها در پی دارد. نگاهی گذرا به موضوعاتی از این دست داریم.تصویری از شاهرخ استخری و فریبا نادری که جنجال به کرد


عکسی که برای فریبا نادری و شاهرخ استخری دردسر ساز شد
فریبا نادری در خصوص عکسی که از وی با شاهرخ استخری منتشر شد، اظهار داشت: من به فروشگاه شاهرخ استخری رفتم و عکسی را با وی گرفتم و در اینستاگرام منتشر کردم. بعد از انتشار این عکس حملات زیادی به من شد که چرا به زندگی مرد متاهل وارد شدی و …. با ایجاد این فضاسازی ها من این عکس را پاک کردم تا این حاشیه ها از بین برود.
چرا شاهرخ استخری دوست ندارد عکس همسرش را منتشر کند؟
شاهرخ استخری در پاسخ به این سوال که چرا عکس همسرش را منتشر نمی کند، اظهار داشت: همسرم خو علاقه ای به این کار ندارذ و می گوید یک آدم معروف برای یک خانواده کافی لست.


واکنش تند بهاره رهنما به شایعات زندگی خصوصی اش
بهاره رهنما که معمولا تمام کارهای روزانه اش را در اینستاگرام اطلاع رسانی می کند، بعد از کنجکاوی مخاطبان درباره شایعه طلاقش از پیمان قاسمخانی، خیلی عصبانی شد و بیان کرد شاید دلش نخواهد درباره زندگی شخصی اش اظهار نظر کند.