تغییر جنسیت عجیب یک مادر و پسر

تغییر جنسیت برخی از افراد ترنس که دوست دارند جنسیت خود را عوض نموده از لحاظ ظاهری بدن خود را تغییر دهند یک مادر و پسر جنسیت خود را تغییر داده و پدر و دختر شده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تغییر جنسیت عجیب یک مادر و پسر را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سایت فانوس : برخی والدین با این که فرزندشان دگرجنسگونه باشد به سختی کنار می‌آیند. اما این خانواده بیش از هر چیز دیگری این موضوع را پذیرفتند. دگرجنسگونه یعنی فردی که خود را به صورت زن، مرد، دوجنسه، یا بی‌جنسیت ببیند، ولی دیگران فرد را از لحاظ ظاهری یا ژنتیکی به صورت دیگر ببینند.

وقتی دختر خانواده «کوری میسون» به عنوان یک دگرجنسگونه ظاهر شد اصلا نمی‌دانست این کارش چقدر روی خانواده اش تاثیر می‌گذارد. او کاملا نسبت به این موضوع بی توجه بود که مادرش اریکا نیز یاد می‌گیرد چطور هویتش را بپذیرد. پس از چهار سال گفتگوی شدید، درمان تستوسترون و عمل جراحی برداشتن سینه ها، اریکا که اکنون اریک نام دارد تصمیم شجاعانه خود را برای دو دگرجنسگونه شدن گرفت و همه این‌ها تاثیر دخترش است. اریک نیز مثل کوری از طرد شدن از سوی همسر و فرزندانش و همچنین جامعه می‌ترسید، ولی حالا احساس می‌کند از همیشه حس بهتری دارد. او از سوی خانواده اش با آغوش باز پذیرفته شده و احساس راحتی بیشتری می‌کند.

اریک (اریکا) هرگز به عنوان یک زن احساس خوشحالی نمی‌کرد و از باردار شدن متنفر بود. دخترش کوری نیز از جنسیت خود احساس ناراحتی می‌کرد. کوری در سن ۱۱ سالگی تصمیم شجاعانه‌ای گرفتن که جنسیت خود را تغییر دهد و زن شود. او کاملا احساس رضایت می‌کند و ظاهر جذابی دارد. اریک نیز پس از مشاهده تغییر جنسیت دخترش در سال ۲۰۱۶ جنسیت خود را تغییر داد. او ابتدا احساس نگرانی می‌کرد، اما با پذیرش خانواده اش اکنون زندگی را بیش از هر زمان دیگری دوست دارد.

 

تغییر جنسیت عجیب یک مادر و پسر

تغییر جنسیت عجیب یک مادر و پسر

تغییر جنسیت عجیب یک مادر و پسر

تغییر جنسیت عجیب یک مادر و پسر

تغییر جنسیت عجیب یک مادر و پسر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.