تصاویر حضور فردوس کاویانی در مراسم جشن بازیگر پس از پشت سر گذاشتن بیماری

تصاویر حضور فردوس کاویانی در مراسم جشن بازیگر پس از بیماری

در مراسم جشن بازیگر با حضور هنرمندان فرهیخته کشور از فردوس کاویانی بازیگر خوب سریال همسران تقدیر شد.با ما در مجله خبری سرگرمی فانوس همراه باشید.

فردوس کاویانی بازیگر خوش اخلاق سریال همسران که مدتی است بابیماری قلبی دست و پنجه نرم می کند، شب گذشته بعد از مدتها در جمع هنرمندان حاضر شد . در مراسم جشن بازیگر از این هنرمند پیشکسوت کشورمان تقدیر به عمل آمد.

تصاویر حضور فردوس کاویانی در مراسم جشن بازیگر پس از پشت سر گذاشتن بیماری

فردوس کاویانی

تقدیر از فردوس کاویانی

چهاردهمین جشن بازیگر امروز ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۸ در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر آغاز شد. فردوس کـاویانی، داریوش اسدزاده، افشین هاشمی، شهرام حقیقت دوست، پانته آ پناهی ها، محمد شیری، منصور خلج، ایرج راد، ثریا قاسمی، اصغر همت، شقایق دهقان و محمد فروتن از جمله بازیگران حاضر در این مراسم بودند.

در این اختتامیه که باحضور گسترده علاقه مندان عرصه نمایش صورت پذیرفت، علاوه بر انتخاب بهترین بازیگران مرد و زن در سال ۹۵ از فردوس کـاویانی و آذر فخر به عنوان دو تن از بازیگران پیشکسوت عرصه تئاتر تقدیر و تجلیل خواهد شد.
تصاویر حضور فردوس کاویانی در مراسم جشن بازیگر پس از پشت سر گذاشتن بیماری
فـردوس کاویانی بازی در تئاتر را از سال ۱۳۴۰ آغاز کرد و بازی در سینما را از سال ۱۳۵۱ با فیلم «تجاوز» به کارگردانی «حمید مصداقی» شروع کرد. چندی پیش فردوس کاویانی هنرمند خوب کشورمانن که بازی او در سریال همسران را همه ما خوب به خاطر داریم به دلیل مشکلات قلبی در بیمارستان بستری شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.