تقلب در آرای صندوق های اردبیل / ۵۰ درصد صندوق ها دوباره شمارش میشود

به گزارش مجله اینترنتی فـــــــانــــــــوس : سربازرس هیئت مرکـــزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای استان اردبیل خـــواستار بازشماری ۵۰ درصد از صندوق‌های اخــــذ رأی انتخابات شورای شهر اردبیل شــــد.با فانوس همراه باشید تقلب در آرای صندوق های اردبیل / ۵۰ درصد صندوق ها دوباره شمارش میشود

تقلب-آرای-صندوق-های-اردبیل-۵۰-درصد-ص

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تقلب در آرای صندوق های اردبیل / ۵۰ درصد صندوق ها دوباره شمارش میشود

فــــــــانــــــــوســـــــــ : صدیف بدری صبـــــح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران تصریح کرد: در پی شکایت تعدادی از نامزدهای شورای شهر اردبیل و طرح برخی گله‌مندی‌ها از روند شمارش آرا، درخواست بازشمــــاری ۵۰ درصد از صندوق‌های آرای انتخابات از رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور مطرح شد.

فانوس : وی افزود: این درخواست به صـــــورت کتبی طرح شده و با هدف پاسخگویی به مطالبه گروهی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری صورت گرفته است.
سربازرس هیئت مرکزی نظارت بر انتخـــــابات شوراهای شهر و روستای استان با تأکید به اینکه اعلام نتایج زودهنگام انتخابات منطقی نبود، متذکر شد: نباید نتایج قبل از اتمام روند تطبیق اعلام می‌شد.

فانوس بروزترین مجله اینترنتی ایران
فانوس : به گفته بدری برخی تغییــــــرات در لیست نهایی اعلام شده موجب شده شائبه‌هایی به وجود آید؛ این در حالی است که در سلامت انتخابات تردیدی وجود ندارد.
وی افزود: حضور مردم در این دوره از انتخابات چشمگـــــــیر و ستودنی بود و بی‌شک هر گونه اعتراض و شکایت از سوی نامزدهای انتخابات شورای شهر مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.
فانوس : سربازرس هیئت مرکـــــزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای استان وظیفه منتخبان و حتی افرادی که انتخاب نشده‌اند را تمکین به قانون Law دانست و گفت: بی‌شک روند قــــــانونی طرح و بررسی شکایت‌ها طی خواهد شد.Funnos.com

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.