تلمبه زدن سریع یا آرام در سکس و خشنودی زنان

تلمبه زدن سریع یا آرام بستگی به خشنودی زن در حین رابطه جنسی و سکس دارد خیلی از زنان در سکس دوست دارند شوهرشان در حین دخول سریع تلمبه بزند ولی خیلی از زنان سکس آرام را بیشتر دوست دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تلمبه زدن سریع یا آرام در سکس و خشنودی زنان را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

با فرض معاشقه خوب و صرف نظر از در نظر گرفتن مصلحت مرد:
1_ آیا سرعت دخول برای زن مهم است؟
2_ آیا افزایش و کاهش سرعت دخول باعث افزایش یا کاهش زمان رسیدن به ارگاسم زن می شود؟
3_اگر بخواهیم سرعت دخول را بر حسب تعداد در دقیقه حساب کنیم. حداکثر و حداقل تعداد به اصطلاح تلمبه زدن چند بار باشد که زن سریعتر به ارکاسم برسد یا لذت بیشتری ببرد؟
4_اگر در حین تلمبه زدن بعد از چند مرتبه مرد آلت خود را خارج کند و بعد از چند ثانیه دوباره وارد کند برای زن ناخوشایند است و به اصطلاح حس رابطه کم می شود؟
5_ اگر دخول صورت بگیرد ولی مرد تلمبه نزند و فقط الت خود را به مهبل فشار دهد یا در حین تلمبه زدن مثلا 30 ثانیه مکث کند و فقط به مهبل فشار بیاورد یا ضربه بزند (بدون خروج آلت) برای زن لذت دارد و موجب تسریع ارکاسم میشود؟
6_ آیا ناهماهنگی سرعت ورود و خروج آلت در لذت و ارکاسم زن تاثیر دارد؟ مثلا سرعت خروج نصف ورود.
7_ اگه در ابتدای دخول سرعت تلمبه زدن زیاد باشد، کاهش سرعت دخول در ادامه باعث افزایش یا کاهش سرعت رسیدن زن به ارکاسم میشود؟
8_ ورود آلت به واژن برای زن بیشتر لذت بخش تر خواهد بود یا خروج آلت؟ ( با فرض اینکه بیشترین اعصاب جنسی در ابتدای واژن قرار دارد)
9_ اگر مطلب دیگری در رابطه با دخول یا سرعت آن برای افزایش لذت یا تسریع ارگاسم زن در نظر دارید لطفا بگوید. (در رابطه با دخول)
برای جواب دهی و درک بهتر جواب ها لطفا تمام سوالات رو در کادر نظرات کپی کنید و جواب هر سوال را در زیر آن درج کنید.
مرسی.

پاسخ :
1 – بستگی به نظر خانم آینده شما داره ولی معمولا خانم ها سرعت پایین رو به سرعت بالا ترجیح میدن .
2 – معمولا خانم ها با سرعت پایین همراه با نوازش و بیان جملات عاطفی سریعتر به ارگاسم میرسن .
3 – زمانی که هدف از آمیزش به ارگاسم رسوندن خانم باشه ، طریقه صحیح تلمبه زدن این طوریه که دخول انجام میشه ، حدود 3 ثانیه مکث انجام میگیره و بعد دخول بعدی صورت میگیره . بنابراین هر تلمبه زدن حدود 3 الی 5 ثانیه باید طول بکشه .
4 – باید مشخص بشه هدف از آمیزش ارضاء زنه یا مرد . اگه هدف ارضاء زن باشه ، هر گونه اختلال در روند آمیزش ممکنه باعث بشه ارگاسم زن به شدت به تاخیر بیافته یا حتی در اون رابطه اصلا زن به ارگاسم نرسه . بنابراین وقتی روند به ارگاسم رسوندن زن شروع شد بدون وقفه باید ادامه پیدا کنه .
ولی وقتی زن به ارگاسم رسیده باشه به شرط طولانی نشدن بیش از حد ، برای زن چندان فرقی نداره . البته از لحاظ روحی برای زن خیلی لذت بخش خواهد بود که ببینه شوهرش این قدر جذاب هست که مرد دوست نداره رابطه رو به این راحتی ها تموم کنه . البته به شرط این که همراه با ابراز علاقه کلامی و جسمی باشه .
5 – اگه هدف ارضاء زن باشه ، باید خودش تایین کنه که آمیزش با چه سرعتی و با چه کیفیتی باید انجام بشه . ممکنه خانم آینده شما تلمبه زدن آروم رو دوست داشته باشه یا همین چیزی که شما فرمودید .
6 – پاسخ داده شد
7 – پاسخ داده شد
8 – اول ورود با آرامش بعد ماندگاری 3 ثانیه ای و خروج در رتبه آخر قرار داره .
9 – زن مثل مرد نیست که اگه فقط دخول انجام شده باشه بتونه به ارگاسم برسه . برای ارضاء کردن زن باید به نکات زیر توجه بشه :
* احساس زن نسبت به شوهرش باید مثبت باشه ؛
یعنی میشه گفت اگه زن از شوهرش ناراحت باشه ، در صورتی که تن به رابطه بده اصولا دوست نداره به ارگاسم برسه . تقریبا میشه گفت غیر ممکنه که زنی رو به زور به ارگاسم رسوند . باید خودش بخواد و شوهر هم توانایی داشته باشه .
* موقع آمیزش ، هر تماس بدنی بیشتر باشه زن راحت تر به ارگاسم میرسه .یا بهتره که بگیم هر چه صورت های زن و شوهر به هم نزدیک تر باشه به ارگاسم رسیدن زن راحت تر و سریعتر خواهد بود .
پس زن در پوزیشنی که در آغوش شوهرش قرار داشته باشه بهتر به ارگاسم میرسه تا این که مرد در دنیای خودش باشه و زن هم کیلومترها اون طرف تر در دنیای خودش سبر کنه !

 

تلمبه زدن سریع یا آرام در سکس و خشنودی زنان

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.