تمساحی که شباهت عجیبی به دونالد ترامپ دارد

مجله اینترنتی فانوس : تمساحی در کارولینای جنوبی پیدا شده است که شباهت عجیبی به دونالد ترامپ دارد.

تمساحی که شباهت عجیبی به دونالد ترامپ دارد

 ساکنان کارولینای جنوبی این روزها سرگرم عکس گرفتن با تمساحی عجیب هستند که رنگ نارنجی روشن آن شباهت زیادی به موهای دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، دارد.

حدود ۳۰۰ میلیون آمریکایی عکس تمساح عجیب را که به گفته آن ها همانند ترامپ Trump از لوسیون‌های ضدآفتاب برای برنزه کردن خود استفاده کرده، برای یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.
تاکنون چند پرنده به دلیل داشتن موهایی نارنجی رنگ شبیه به ترامپ دست‌مایه طنز در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته بودند؛ اما تمساح شبیه به ترامپ نمونه‌ای استثنایی به حساب می‌آید.
مردم محلی نام این تمساح را ترامپ گیتور گذاشته‌اند.

تمساحی که شباهت عجیبی به دونالد ترامپ دارد,تمساح نارنجی ای که شبیه دونالد ترامپ است,شباهت دونالد ترامپ به یک تمساح,حیوانی که شبیه ترامپ است,تمساحی که شباهت عجیبی به دونالد ترامپ دارد,تمساح نارنجی ای که شبیه دونالد ترامپ است,شباهت دونالد ترامپ به یک تمساح,حیوانی که شبیه ترامپ است,تمساحی که شباهت عجیبی به دونالد ترامپ دارد,تمساح نارنجی ای که شبیه دونالد ترامپ است,شباهت دونالد ترامپ به یک تمساح,حیوانی که شبیه ترامپ است,تمساحی که شباهت عجیبی به دونالد ترامپ دارد,تمساح نارنجی ای که شبیه دونالد ترامپ است,شباهت دونالد ترامپ به یک تمساح,حیوانی که شبیه ترامپ است,

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.