عکس محمدرضا آرین,عکس همسر بهنوش بختیاری,عکس های همسر بهنوش بختیاری,عکس محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری

تنهاعکسی که از همسر بهنوش بختیاری یعنی آقای محمدرضا آرین در فضای اینترنت منتشر شده است دو تصویری است که در این مطلب مشاهده می کنید .

البته علت این موضوع مشخص نیست که چرا خانم بختیاری که روزانه دهها عکس و کلیپ و غیره در فضای مجازی منتشر می کند چرا حتی یکی از آنها هم مربوط به همسرشون نیست . !

بهنوش بختیاری در اسفند ۹۳ با انتشار عکسی در صفحه شخصی اش نوشت: حسین آقا یکی از بهترین انسانهای روزگار..به من گفت دخترم دلت که شکست سرتو بگیر بالا..دل شکسته گوشه هاش تیز است..مبادا دل ودست ادمی رو که دوسش داشتی زخمی کنی..صبور باش و سکوت کن..باشه حسین آقا ی گل..من بغضم رو پنهان میکنم.. رنجم را پنهان تر و میدانم که زمین گرد است..عشقولیا این مدت روزگار خوشی باهم داشتیم..و تنها راه ارتباطی همین پست ها و کامنتا با هواداران خوبم بود..از کسی بخصوص همکارام حمایت نمیخوام..جز بهاره رهنماااااااا که یار همیشگیم بوده ودلش مثل جواهر وجودش پاک پاک.و زهرا عاملی دوست شاعر من با اون قلب نقره ای و صورتیش .کار بدی نکردم که احتیاج به حمایت داشته باشم..مثل همیشه سرم رو راحت روی بالش میذارم.

اما خواستم بگم که به خواسته خودم و همسرم که عشقش رو با دنیا عوض نمیکنم با تمام احترامی که برای مردمم قائلم تا عید بیشتر در خدمتتون نیستم و امیدوارم روزی روزگاری بتونم دوباره انقدر صمیمی با شما در ارتباط باشم..از پست های پر از حیله همکار عزیزم تشکر میکنم. .و از همینجا عذرخواهی میکنم از کسی که این مدت باهم دعوا ی کودکانه ای کردیم و باید بدونه که ما هردو انقدر بزرگ هستیم که عین آب زلال به سرعت نور عصبانیت رو فراموش میکنیم و بخشش…من مثل سابق شمارو دوس دارم… این وسط خیلی چیزا از بعضی مردم..بعضی..فهمیدیم که مارو وسیع وپخته و دانا کرد..بسیار زیاد دوستون دارم و شل و پل همه مردم ایرانم..خوب و بد. .دشمن و دوست..خیلیا گفتن چرا یاعلی. البته بعد از چند روز بهنوش بختیاری به فعالیتش در اینستاگرام ادامه داد .

 

عکس محمدرضا آرین,عکس همسر بهنوش بختیاری,عکس های همسر بهنوش بختیاری,عکس محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاریعکس محمدرضا آرین,عکس همسر بهنوش بختیاری,عکس های همسر بهنوش بختیاری,عکس محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.