خواص معجزه آسای تنگی مهبل (واژن) با برگ گیاه ماریانا

گیاه ماریانا برای تنگی واژن زنان که در اثر رابطه جنسی شل شده اند بسیار مفید می باشد عصار این گیاه معجزه آسا می باشد و برای واژن های که شل شدند و مردان معمولا واژن تنگ را در رابطه زناشویی دوست دارند اثر فوق العاده ای دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر خواص معجزه آسای تنگی مهبل (واژن) با برگ گیاه ماریانا را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

نحوه استفاده برای تنگ کردن واژن

به گزارش سایت فانوس : برای بار اول یک پیمانه از گیاه (به اندازه یک لیوان) را با ٧الی٨ لیوان آب مخلوط کرده و به مدت ۱۰ دقیقه می جوشانید. پس از سرد شدن جوشانده را از یک تنظیف (پارچه ای با بافت بسیار ریز) صاف کنید بهتر است این کار را دو بار انجام داده تا محلول بدست آمده صاف و شفاف شود. به اندازه یک استکان از محلول را جدا کرده و مابقی را درون یک لگن تمیز ریخته و به مدت ١۵ دقیقه درون لگن بنشینید. با استفاده از یک سرنگ تمیز ،درون واژن را با یک استکان محلول کنار گذاشته شده شستشو دهید تا محلول درون استکان تمام شود.

روش های دیگر برای تنگ کردن واژن با گیاه ماریانا

۱- پودر در أب ولرم خمیر گرفته شود و در پارچه ای نازک و تمیز قرارداده شود و شب ها در مهبل شیاف شود .

۲-دوش واژینال یا طشت آبزن نشسته شود ده دقیقه

۳- تزریق به داخل واژن

 

این ترکیب کاملا گیاهی بوده و برای ده بار استفاده مناسب است در طی سه ماه هیچ گونه عوارضی ندارد بلکه ضد عفونت داخلی و ضد ترشحات واژن نیز هست و خوشبو کننده واژن است .اثر هیچ داروی گیاهی و شیمیایی برای تنگ کردن واژن دایمی نیست و موضعی هستبه طور کلی هیچ درمان قطعی ندارد لذا بهترین راهکار استفاده از قوی ترین داروهای گیاهی قابض است که در این محصول وجود دارد .

 

خواص معجزه آسای تنگی مهبل (واژن) با برگ گیاه ماریانا

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.