تولد رویا نونهالی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون

مجله اینترنتی فانوس : امروز ۲۴ بهمن ماه، روز تولد یکی از بازیگران تلویزیون و سینما، رؤیا نونهالی است. هنرمندی که بازیگری را در سن بیست و یک سالگی از تئاتر شروع کرده است.

تولد رویا نونهالی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون

امروز بیست و چهارم بهمن ماه، روز تولد یکی از بازیگران تلویزیون و سینما، رؤیا نونهالی است. هنرمندی که در دانشکده هنرهای زیبای تهران نقاشی خوانده و بازیگری را در سن بیست و یک سالگی از تئاتر شروع کرده است. این بازیگر Actor با فیلم سینمایی Movie «یار در خانه» ساخته خسرو سینایی پا به عرصه سینما Cinema گذاشته؛ اما آنچه او را به شهرت رساند سریال «خواب و بیدار» ساخته مهدی فخیم زاده بود که در سال ۱۳۸۱ با نقش ناتاشا از تلویزیون پخش شد.

رویا نونهالی که در جشنواره فیلم فجر سی وپنجم یکی از اعضای هیئت داوران بود در آثار بسیاری ایفای نقش کرده است که «مدرسه رجایی» و «عروسی خوبان» ساخته محسن مخلباف، «مرد نا تمام» ساخته محرم زینال زاده، «فصل پنجم» ساخته رفیع پیتز، «بوی کافور عطر یاس»، «خانه ای روی آب» و «خاک آشنا» ساخته بهمن فرمان آرا، «ماهی ها عاشق می شوند» ساخته علی رفیعی، «کفش هایم کو» ساخته کیومرث پور احمد، «اعترافات ذهن خطرناک من» ساخته هومن سیدی از آن جمله اند. رویا نونهالی امروز ۵۴ ساله شد. تولدش مبارک!

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.