توهین زن آمریکایی به یک خانم مسلمان در سوپر مارکت+کلیپ

به گزارش مجله اینترنتی فـــــــــانــــــــوس : یک زن نقابدار مسلمان، از ماجرای تعرض اسلام ستیزان آمریکایی به او، فیلم برداری کرد.با فانوس همراه باشید توهین زن آمریکایی به یک خانم مسلمان در سوپر مارکت+کلیپ

حجم ویدیو: ۶٫۰۴M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۵۱
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

توهین زن آمریکایی به یک خانم مسلمان در سوپر مارکت+کلیپ

به گزارش مجله اینترنتی فانوس : یک مشتری آمریکایی که نامش فاش نشد، در سوپرمارکتی در شهر ریستون در ایالت ویرجینیا، با دیدن زن مسلمانی که نقاب به چهره داشت، او را با سخنانی ناشایست و توهین آمیز مخاطب قرار داد.

فانوس : در این میان، یک زن نیز به ماجرا دامن زد و به همین سبب، زن مسلمان، دوربین گوشی خود را روشن کرد تا از ماجرا، مدرک تهیه کند.
زنی که متعرض زن مسلمان شده بود، پیش از آن که دوربین روشن شود، اظهاراتی ناشایست دربارۀ ختنه زنان مسلمان بر زبان آورده بود و پس از روشن شدن دوربین به حجابِ زن مسلمان ایراد گرفت و پرسید: چرا مثل دیگران لباس نمی پوشی؟
وی سپس در حالی که صدای او در ویدئو شنیده می شود، خطاب به زن مسلمان گفت: آرزو می کنم که تو را از کشور اخراج کنند.
در این میان زن مسلمان به او گفت: اما من در آمریکا به دنیا آمده ام.
فـــــــــانــــــــــوســــــــــ : آن زن در پاسخ گفت: دیگر اوباما رئیس جمهور نیست، حتی شاید تاکنون به زندان Prison افتاده باشد، دیگر در کشورمان مسلمان نداریم!
این ویدئو، پس از انتشار، به سرعت توجه کاربران شبکه های اجتماعی را جلب کرد، به طوری که در مدتی کوتاه، دستکم ۳ میلیون بار دیده شد.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.