قهرمانی زودهنگام تیم فوتبال چلسی در لیگ برتر انگلیس

آنتونیو کونته تیم فوتبال چلسی را در لیگ برتر انگلیس قهرمان کرد

تیم فوتبال چلسی مقابل تیم وست برومویچ به پیروزی رسید و توانست قهرمان زودهنگام لیگ برتر انگلیس شود.تیم فوتبال چلسی با پیروزی یک بر صفر مقال میزبانش وست برومویچ قهرمان زودهنگام لیگ برتر انگلیس شد

به گزارش مجله خبری سرگرمی فانوس،تک گل مسابقه در دقیقه ۸۲ زده شد. روی حرکت خوب آزپلیکوئتا و پاس او به محوطه شش قدم، باتشوایی با یک ضربه ساده توانست فاستر را مغلوب کند.
 قهرمانی زودهنگام تیم فوتبال چلسی در لیگ برتر انگلیس

قهرمانی زودهنگام چلسی در لیگ برتر

 اختلاف شاگردان کونته با این برد با تاتنهام به ۱۰ امتیاز رسید و با توجه به اینکه سفیدپوشان وایت هارت لین ۳ بازی دیگر بیشتر فرصت ندارند، در صورت برد در هر بازی بازهم به چلسی نمی رسند و عملا قهرمانی آبی های لندن رقم خورد.
به این ترتیب سرمربی ایتالیایی آبی پوشان لندن در اولین فصل مربیگری اش در لیگ برتر جزیره، ششمین قهرمانی چلسی در لیگ برتر انگلیس را به دست آورد.
 قهرمانی زودهنگام تیم فوتبال چلسی در لیگ برتر انگلیس
 آنتونیو کونته چهارمین قهرمانی پیاپی اش در لیگ را به دست آورد( سه بار قبلی با یوونتوس) و به چهارمین مربی ایتالیایی قهرمان لیگ جزیره تبدیل شد. وی همچنین چهارمین مربی ای است که در نخستین فصل حضورش در جزیره قهرمان می شود.
چلسی که پیش از این در فصول ۵۵-۱۹۵۴، ۲۰۰۵-۲۰۰۴، ۲۰۰۶-۲۰۰۵، ۲۰۱۰-۲۰۰۹ و ۲۰۱۵-۲۰۱۴ قهرمان لیگ برتر انگلیس شده بود، دقیقاً دو هفته دیگر این شانس را دارد تا با غلبه بر همشهری اش آرسنال در بازی فینال جام حذفی انگلیس، دومین جام قهرمانی اش در این فصل را هم کسب کند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.