تیم ملی فوتبال

اسامی دعوت شدگان به “تیم ملی فوتبال ایران

اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال ایران بازی مقابل توگو از سوی کارلوس کی روش اعلام شد.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران

بعد از انجام دو جلسه تمرین تیم ملی با حضور 24 بازیکن، کارلوس کی روش لیست نهایی خود را برای دو بازی تدارکاتی با توگو و روسیه اعلام کرد و بازیکنان دعوت شده خودشان را برای نشان دادن به کادرفنی آماده می کنند. در لیست جدید تیم ملی سورپرایزهایی توسط کی روش گنجانده شده است، علاوه بر حضور سامان قدوس که تیم ملی ایران را به سوئد ترجیح داد، حضور مهدی طارمی محروم جالب به نظر می رسد.

از این رو کی روش سعی کرده در لیست خود نام چند چهره موفق در لیگ مانند اکبر ایمانی، احمد عبدالله زاده و… را نیز بگنجاند. در این بین نباید از کنار دعوت از کاوه رضایی نیز به سادگی عبور کرد؛ مهاجمی که در لیگ بلژیک به ستاره تمام قد شارلروا تبدیل شده است.

هرچه هست، نفرات تیم ملی اولین اردوی آماده سازی خود برای حضور در جام جهانی روسیه را استارت زدند و حالا همه منتظر هستند تا نمایش شاگردان کی روش مقابل توگو و روسیه را تماشا کنند. دو بازی تدارکاتی که در مسیر حضور در جام جهانی کمک زیادی به تیم ایران می کنند.

دروازه بانان دعوت شده به تیم ملی :

علیرضا بیرانوند، علیرضا حقیقی، حامد لک، محمد رشید مظاهری

 

مدافعان  دعوت شده به تیم ملی :

احسان حاج صفی، حسین کنعانی زادگان، سید جلال حسینی، میلاد محمدی، مرتضی پور علی گنجی، رامین رضاییان، روزبه چشمی، سعید آقایی، وریا غفوری

 

هافبک های دعوت شده به تیم ملی :

احمد عبدالله زاده، اکبر ایمانی، مهدی ترابی، امید ابراهیمی، سعید عزت الهی، وحید امیری، اشکان دژاگه

 

مهاجمان دعوت شده به تیم ملی :

علیرضا جهانبخش، کریم انصاریفرد، کاوه رضایی، مهدی طارمی، رضا قوچان نژاد، سامان قدوس، سردار آزمون

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.