تیپ خفن الناز شاکردوست در اکران فیلم خفگی

الناز شاکردوست با مدل و آرایش بسیار زیبایی در اکران مردمی فیلم خفگی حاضر شد در اکران مردمی خفگی بسیاری از عوامل این فیلم حضور پیدا نمودند مدل و مو و آرایش الناز شاکردوست برای همه خبرگزاری ها و سایت های معتبر سوژه شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ خفن الناز شاکردوست در اکران فیلم خفگی را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سایت فانوس : فیلم سینمایی خفگی با هنرنمایی الناز شاکردوست و تعدادی از عوامل این فیلم به مرحله اکران رسید و این مراسم در سینما آزادی تهران برگزار شد.

یلم سینمایی «خفگی» به کارگردانی فریدون جیرانی ساخته و تولید شد که بازیگرانی مانند الناز شاکردوست و در این ایفای نقش کردند.گریم بازیگر کشورمان در این فیلم در نوع خود جالب و دیدنی بود و به گفته خود الناز شاکردوست تحت تاثیر نقش فیلم قرار گرفته و بسیار افسرده و غمگین شده بود.

عکس های آرایش الناز شاکردوست در اکران فیلم خفگی

موضوع این فیلم درباره دختر افسرده و روانی است که در تیمارستان فیلم برداری شده و نقش این دختر روانی و افسرده را الناز شاکردوست بازی کرده و دیگر عوامل این فیلم نوید محمدزاده و ماهایا پطروسیان و پولاد کیمیایی و تعدادی دیگری از بازیگران مطرح سینما حضور دارند.

این فیلم در جشنواره فیلم فجر اکران شد.

عکس های آرایش الناز شاکردوست در اکران فیلم خفگی

شاکردوست یک از بازیگر مشهور کشورمان است که کار خود را با طراحی صحنه آغاز کرد و در سال ۱۳۸۳ برای اولین با بازی در فیلم سینمایی “اینجا آخر دنیا” توانست بازی در سینما را تجربه کند.

همبازی شدن با محمدرضا گلزار توانستند زوج هنری سینما را تشکیل دهند و در چند فیلم سینمایی بازی کنند و مورد توجه مخاطبان سینما قرار بگیرند.

او بسیار بی حاشیه است و در مسائل غیر از سینما صحبت نمیکند علاقه زیادی به مسافرت دارد و بیشتر اوفات فراغت خود را در کشورهای اروپایی سپری میکند.

در سال ۱۳۹۴ بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم سان فرانسیسکو آمریکا شد و لوح تقدیر و جایزه این جشنواره را برای بازی در فیلم تابو کسب کرد و در سال ۱۳۹۶ نیز تندیس بهترین بازیگر زن جشن حافظ را برای بازی در فیلم مبارک دریافت کرد.

 

تیپ خفن الناز شاکردوست در اکران فیلم خفگی

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.