تیپ عجیب بهاره رهنما در نمایش مذهبی

بهاره رهنما یکی از بازیگران خوب کشورمان ایران می باشد به تازگی در یک نمایش مذهبی به نام خورشید های همیشه به نقش آفرینی پرداخته است در این نمایش مذهبی همسر بهاره رهنما هم شرکت داشت که بسیاری از هنرمندان و بازیگران معروف نیز در نمایش حضور پیدا نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ عجیب بهاره رهنما در نمایش مذهبی را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سایت فانوس : خانم رهنما مشغول بازی در نمایش مذهبی به نام خورشیدهای همیشه می باشد.در این نمایش علاوه بر بازدید کنندگان و تماشاگران عادی ،مهمانان ویژه ای نیز به تماشای این نمایش نشستند.

امیر خسرو عباسی همسر بهاره رهنما و محسن افشانی
بازیگر جنجالی این روزهای سینمای کشور در این نمایش حضور داشته و به تماشا نشستند.نمایش خورشیدهای همیشه با بازی اکرم محمدی و بهکارگردانی بهاره رهنما در تماشاخانه شهرزاد به روی صحنه
رفته و مناسبت آن ایام ماه محرم و در نقش های حضرت ام البنین و حضرت ربابه ایفای نقش می کنند.

 

محسن افشانی بعد از حواشی و جنجال صفحه شخصی خود به کربلا و نجف سفر کرده و بعد از بازگشت از سفر عتبات عالیات به تماشای نمایش مذهبی خورشیدهای همیشه نشسته است.

 

این بازیگر کشورمان به تازگی و قبل از ماه محرم با امیر خسرو عباسی ازدواج کرده و از همسر اولش پیمان قاسمخانی چند سالی می شد که جدا شده بود.

تیپ عجیب بهاره رهنما در نمایش مذهبی + تصاویر

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.