تیپ های خفن لاله مرزبان بازیگر خوش استایل

لاله مرزبان به تازگی عکس های بسیار زیبایی را از خود در فضای مجازی منتشر نموده است لاله مرزبان یکی از بازیگران خوشگل و خوش استایل در ایران می باشد او از دوران کودکی به بازیگری علاقه خاصی داشت او در سریال جدیدی به ایفای نقش پرداخته است که به زودی پخش خواهد شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ های خفن لاله مرزبان بازیگر خوش استایل را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس: لاله مرزبان قبل از اینکه به طور جدی وارد عرصه بازیگری شود دوران مدرسه را در نمایش های مدرسه شرکت می کرد و در مراسم و جشن های مدرسه در نمایش ها نقش آفرینی می کرد.
اولین حضورش در حوزه تئاتر بود و وی بارها در مصاحبه هایش اعلام کرده است که بازی در تئاتر را بیشتر می پسندم و علاقه دارم.

این بازیگر در سریال آنام به تازگی نقش آفرینی کرده است که هنوز پخش نشده و سریالی است که بازیگران معروف و برجسته ای بازی کرده است.

بازیگر جوان سینمای کشور در سریال هوش سیاه نیز بازی خوبی را ارائه کرد و با بازی خوب و درخشش در سریال ها و فیلم زیر سقف دودی به یکی از بازیگران مطرح کشور تبدیل شده است.

 

آثار و کارنامه کاری بازیگر جوان

از آثار وی هوش سیاه، هیس دخترها فریاد نمی زنند، آنام،زیر سقف دودی را می توان نام برد..علاوه بر این نمایش های تئاتر زیادی بازی کرده است که کارنامه پری دارد.

 

همکاری با کارگردان بزرگ کشور پوران درخشنده

وی تجربه همکاری با پوران درخشنده را دارد و در زیر سقف دودی بازی خوب و درخشش منحصر بفردی را نشان داده است.وی در این فیلم با مریلا زارعی و فرهاد اصلانی هم بازی بود.

 

ازدواج و وضعیت تاهل

لاله مرزبان فعلا مجرد است و وارد زندگی مشترک نشده است.

 

تیپ های خفن لاله مرزبان بازیگر خوش استایل

تیپ های خفن لاله مرزبان بازیگر خوش استایل

تیپ های خفن لاله مرزبان بازیگر خوش استایل

تیپ های خفن لاله مرزبان بازیگر خوش استایل + بیوگرافی

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.