سپیده خداوردی

عکس هایی از تیپ و چهره سپیده خداوردی در روسیه

در این مطلب از بخش بازیگران مجله اینترنتی فانوس برای شما عزیزان دل تصاویری از سپیده خداوردی بازیگر مشهور و محبوب کشورمان در کشور روسیه را قرار داده ایم.با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا تصاویر این بازیگر را ببینید.

___________________________________________________فانوس___________________________________________________

تیپ و چهره سپیده خداوردی

ســپیده خداوردی بازیـــگر 36 ساله کشورمان, عکس هایی از خودش در کشور روسیـــه را منتــشـر کرد.سپیده خداوردی بازیـگر کشورمــان سفری به روسیه داشــته است.
ایـــن بازیـگر 36 ساله عکس هایی از حضورش در ایـــن کشور را منـــتشـر کرده اسـت که در ادامـــه مشـــاهده می کنــیـــد.

سپیده خداوردی سپیده خداوردی سپیده خداوردی

بیو گرافی کوتاه از این بازیگر:

سپـــیده خداوردی بازیگــری را با مجــموعه «بچـــهـ‌ــهـــای خیابان» همایون اسعــدیـــان در سال ۱۳۷۹ آغاز کرد. وی در فیـــلـمـ‌ـــهــا و سریالـــ‌هــای متــعـــددی مانــنـد: «ایســـتگــاه بهــشــت» به کارگردانی نادر مقـدس، «قهوه اسپـــرسو» به کارگـــردانی رضا بهشـتــی، «یک گوشه پاک و پرنور» به کارگردانــی علی مؤذنـی، «گیـــلـعاد» به کارگـردانی حسیــن سهیـــلی زاده و چنـــدیـن و چند تلــه فیـــلم و فیلــم سینــمایـــی به ایـــفــای نقـــش پرداخـــته است.

در ضمــن سپیـده خداوردی ۲۲ سال سابـــقه فعالیـــت حرفــه‌ای در زمــیــنـــه موسیقـــی دارد و نوازنـده ارکسـتر ملـی و نوازنـــده شهـــبـــانگ در گروه اســتـــاد محمدرضا شجــریان و … است.

تصاویری از تیپ خفن سپیده خداوردی در کشور روسیه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.