ثروتمند ترین بازیگران

پولدارترین بازیگران مرد جهان در سال 2017 + عکس

ثروتمند ترین بازیگران مرد جهان در سال 2017 با توجه به موقعیتشان در صنعت سینما و درآمدهای هنگف آنها در یک لیست 10 نفره قرار گرفته است که شاید بازیگر محبوب شما هم جزو انها باشد.

_______________فانوس_______________

ثروتمند ترین بازیگران جهان را بشناسید

ثروتمند ترین بازیگران جهان در سال 2017 از یک لیست 10 نفره تشکیل شده است که در ابتدای لیست جری ساینفلد با 820 میلیون دلار در انتهای لیست کیانا ریور با 350 میلیون دلار نامشان خودنمایی می کند.

بازیگران مشهور و حرفه ای در جهان همیشه دستمزدهای بالایی دریافت کرده اند و به همین دلیل بوده است که افراد زیادی در سراسر جهان همیشه رویای بازیگر شدن را در سر می پروانند. این بازیگران حرفه ای جدا از ثروت های بالایی که دارند محبوبیت و شهرت بسیاری بدست آورده اند. در ادامه بگذارید با هم لیستی از پولدارترین بازیگران مرد جهان در سال 2017 را مرور کنیم.

فهرستی ازبازیگران مشهور و ثروتمند سینمای جهان

جری ساینفلد- ثروت خالص:820 میلیون دلار

ثروتمند ترین بازیگران

جری ساینفیلد متولد سال 1954 و کمدین، بازیگر و نویسنده آمریکایی است. طبق آخرین گزارشات فاکس نیوز، در حال حاضر جری Seinfeld ثروتمندترین بازیگر در جهان است. او علاوه بر بازیگری در نقش های گوناگون فیلم های کمدی در شبکه های تلوزیونی هم به ایفای نقش می پردازد و یکی از مشهورترین شخصیت های تلوزیونی است.

شاهرخ خان- ثروت خالص:600 میلیون دلارثروتمند ترین بازیگران

این بازیگر سینمای بالیوود لقب «پادشاه بالیوود» را برای خود پیدا کرده است. امروزه ارزش خالص امروزه حدود 600 میلیون دلار تخمین زده شده است. او نه تنها ثروتمندترین بازیگر بالیوود و دومین بازیگر ثروتمند جهان است بلکه در بیش از 75 فیلم هندی و دیگر فیلم های بین المللی به ایفای نقش پرداخته است. این بازیگر محبوب سینمای هنئد همیشه در امور خیریه اجتماعی فعالیت کرده است و در همین راستا با سازمان جهانی یونسکو همکاری هایی داشته است.

این بازیگر 49 ساله مدت هاست که در فیلم های کمدی، عاشقانه و اکشن فعالیت می کند. شاهرخ خان در طول دوران حرفه ای خود جایزه های مختلفی را به دست آورده است.

تام کروز- ثروت خالص:480ثروتمند ترین بازیگران

این بازیگر بسیار مشهور علاوه بر بازیگری تهیه کننده چندین فیلم سینمایی است. او در بسیاری از فیلم ها و پروژه های سینمایی بزرگ از جمله مرد بارانی، متولد چهارم جولای، چند آدم خوب و… به ایفای نقش پرداخته است. او همچنین به عنوان یکی از املاک داران و زمین داران بزرگ بورلی هیلز شناخته می شود.

بدون شک تام کروز به عنوان پادشاه فیلم های اکشن شناخته می شود ولی بدون شک یک کمدین فوق العاده هم است. علاوه بر شهرت و ثروت زیاد تام کروز به عنوان یک فرد همیشه خوش تیپ و شیک پوش شناخته می شود.

تایلر پری- ثروت خالص:400 میلیون دلارثروتمند ترین بازیگران

تایلر پری بازیگر، تهیه کننده، کارگردان، نویسنده و ترانه سرای آمریکایی است. است. پری در دهه 1990 و اوایل دهه 2000 برای اجراهای بی نظیری که داشت به شهرت رسید. این هنرمند فقط یک بازیگر نیست و او در بسیاری از عرصه های هنر فعالیت می کند به همین دلیل است که توانسته است در این لیست جای بگیرد.

جانی دپ- ثروت خالص:400 میلیون دلارثروتمند ترین بازیگران

این بازیگر شهرت بسیاری به خاطر بازی در سری فیلم های ،دزدان دریایی کارائیب به دست آورده است .این فیلم امروز یکی از موفق ترین فیلم های پرفر فروش جهان است. این بازیگر 52 ساله که تنوع بسیاری در ایفای نقش های پرشمار خود دارد توانسته است جوایز بسیاری را دریافت کند.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.