مجله اینترنتی فانوس : پرونده طلاق جانی دپ و امبر هرد هر روز بعد رسانه ای بیشتری پیدا می کند. امبر هرد که چند روز پیش با انتشار ویدئوی دعوای جانی دپ و از خود بی خود شدنش حسابی غوغا به پا کرده بود، باز مدرک جدیدی را رو کرده است؛ انگشت بریده جانی دپ را.
ماجرا از این قرار است که وقتی امبر هرد مشغول بازی در تریلر «زمین های لندن/London Fields» بوده، جانی دپ، مست و عصبانی و در حالی که قرص های اکستازی مصرف کرده بوده، او را متهم به خیانت می کند. ادعایی که امبر هرد آن را قویا رد می کند اما دپ معتقد بوده او با «بیلی باب تورنتون»، بازیگر نقش مقابلش و همسر سابق «آنجلینا جولی» روابط نامشروع دارد. ادعایی که به گفته امبر هرد در مورد چند نفر دیگر هم تکرار شده است.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
این ماجرا به حوالی ماه مارس یعنی یک ماه پس از ازدواج این زوج جنجالی برمی گردد. به گفته امبر هرد، جانی دپ از خود بی خود شده، چند بطری و پنجره را شکسته و یک موبایل پلاستیکی را به سمت دیوار پرت کرده است. یکی از همین اشیاء شکسته هم به طور اتفاقی قسمت بالایی انگشت میانه دست راست جانی دپ را قطع کرده است که در عکس زیر مشاهده می کنید.
جانی دپ که نقاش هم هست و آن زمان در خانه رنگ آبی تیره نگه می داشته، انگشت بریده را وارد رنگ ها می کند و روی آینه کلمات زیر را می نویسد: «بیلی باب» و «امبر بوالهوس/Easy Amber».
جانی دپ تا نزدیک به ۲۴ ساعت بعد از این واقعه به پزشک مراجعه نکرد و به همین دلیل امکان پیوند انگشتش از بین رفت. بنابراین با استفاده از پوست بخشی از دست برایش سرانگشت جدیدی درست کرده اند که در عکس مشخص است.
با انتشار این اخبار اکنون «بیلی باب تورنتون» هم در پیامی این شایعه را رد کرده و گفته ارتباطی با «امبر هرد» نداشته است.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.