اسکار 2018

رقابت سه کارگردان پرقدرت برای جایزه اسکار 2018

سه کارگردان پرقدرت دنیای سینما برای دریافت جایزه اسکار 2018 با فیلم هایشان به رقابت با یکدیگر می پردازند.در ادامه این مطلب از بخش بازیگران فانوس با ما باشید.

____________فانوس____________

سه کهنه کار مدعی اسکار 2018 شدند

استیون اسپیلبرگ با فیلم کاغذها ، ریدلی اسکات کارگردان انگلیسی با فیلم همه پول جهان و کلینت ایستوود کارگردان برنده جایزه اسکار سه کارگردان کهنه کاری هستند که امسال مدعی دریافت جایزه اسکار 2018 می باشند.

رقابت سه کهنه کار برای دریافت جایزه اسکار 2018

استیون اسپیلبرگ با فیلم «کاغذها» درباره واشنگتن پست، ستاد پنتاگون و لحظه ای سرنوشت ساز در تاریخ آزادی مطبوعات در اسکار حضور دارد. این فیلم محصول کمپانی فاکس در طول تابستان فیلمبرداری شد و در ماه جولای کار فیلمبرداری آن انجام شد و قرار است 22 دسامبر اکرانی محدود داشته باشد. مریل استریپ در نقش کاترین گراهام ناشر پست و تام هنکس در نقش سردبیر بن بردلی در همان نقشی ظاهر شده که جیسون راباردز در سال 1977 برای آن در فیلم «همه مردان رییس جمهور» جایزه اسکار را برد. کری کان نیز در نقش مگ گرینفیلد روزنامه نگار برنده جایزه پولیتزر در این فیلم بازی کرده است.

اسکار 2018

استیون اسپیلبرگ با فیلم کاغذها مدعی اسکار 2018 شد

در همین حال فیلم ریدلی اسکات کارگردان انگلیسی با عنوان «همه پول جهان» درباره آدم ربایی ژان پل گتی دوم فردی 16 ساله در سال 1973 است که یک هفته پس از آن که اسپیلبرگ امضای ساخت فیلم خودش را امضا کرد، بازیگرانش را انتخاب می کرد. سونی ماه پیش اعلام کرد این فیلم را 8 دسامبر اکران می کند. امید می رود اسکات اولین اسکارش را با این فیلم دریافت کند. وی تاکنون سه بار برای فیلم های «گلادیاتور»، «تلما و لوییز» و «سقوط شاهین سیاه» نامزد جایزه اسکار بهترین کارگردانی شده است.

اسکار 2018

ریدلی اسکات کارگردان انگلیسی با فیلم همه پول جهان مدعی اسکار 2018

این فیلم نیز مثل «کاغذها» در مرحله تدوین است. میشل ویلیامز در این فیلم در نقش مادر گتی بازی کرده و کوین اسپیسی گفته می شود با گریمی قابل توجه در نقش پدر بزرگ فرد ربوده شده ظاهر شده است. مارک والبرگ نیز در نقش مامور سیا در ایتالیا ظاهر شده است.

هر چند حضور این دو فیلم برای رقابت اسکار به خودی خود می تواند هیجان انگیز باشد اما منابع از فیلم سومی نیز یاد می کنند که باید به عنوان مدعی اسکار به آن توجه داشت.

کلینت ایستوود که برای ساخت فیلم های اقتصادی شناخته می شود و با «بچه میلیون دلاری» در تابستان 2004 در کنار «هوانورد» اسکورسیزی در این رقابت حضور داشت و دو سال بعد «نامه هایی از ایوو جیما» را روی پرده ها داشت اوایل آوریل اعلام شد فیلم جدیدش را می سازد.

اسکار 2018

کلینت ایستوود کارگردان مدعی اسکار 2018

این برنده چهار جایزه اسکار با فیلم «15:17 به پاریس» درباره حمله به قطار تالیس در فرانسه و سه جوان که از کودکی با هم دوست بودند و توانستند جلوی این حمله را بگیرند ساخته شده است. ساخت این فیلم چند هفته پیش کلید خورد و گفته شده او کار فیلمبرداری را به اتمام برده و در حال تدوین آن است. هنوز کمپانی برادران وارنر اعلام نکرده این فیلم امسال اکران می شود یا خیر، اما به نظر می رسد باید این اتفاق بیفتد.

آنتونی سادلر، آلک اسکارلاتوس و اسپنسر استون سه فردی که در واقعیت این کار را انجام دادند، در فیلم ایستوود در نقش خودشان ظاهر شده اند.

باید دید این سه کهنه کار حاضر در اسکار امسال چه موقعیت هایی خلق می کنند.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.