اروپا رفتن علیرضا بیرانوند و پرسپولیسی شدن محمد رشید مظاهری

جدایی علیرضا بیرانوند بمب نقل و انتقالات پرسپولیس

احتمال جدایی علیرضا بیرانوند از تیم پرسپولیس وجود دارد و جایگزین او کسی نیست جز محمد رشید مظاهری.با ما در مجله خبری سرگرمی فانوس همراه باشید.

ورودی و خروجی احتمالی تیم پرسپولیس

پرونده پیشنهاد اروپایی علی رضا بیرانوند دوباره باز شد و مشتریان ترک نمایندگان خود را برای مذاکره و جذب بیرانوند به ایران می فرستند و همین خبر کافی است تا بمب واقعی نقل و انتقالات در سرزمین سرخ ها منفجر شود.

جدایی بیرانوند از چند جهت برای پرسپولیس عامل تغییر است اول اینکه در درون دروازه شاید این تیم دچار مشکل شود و دوم اینکه ارتباط نزدیک بازیکنان با بیرانوند که یکی از نقاط قوت تیم بود از بین می رود و سوم سود مالی عجیبی است که پرسپولیس را دچار تحول می کند.

اما جایگزین بیرانوند چند مورد از تحولات فوق را به سمت روند مثبت گرایش می دهد یعنی اینکه فرد جایگزین با همان خصوصیات بیرانوند و توانایی فنی و دوستی نزدیک با وی می تواند در پرسپولیس زلزله جدایی بیرانوند را خنثی کند.

اروپا رفتن علیرضا بیرانوند و پرسپولیسی شدن محمد رشید مظاهری

جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس

 دروازه بان جدید با این خصوصیات کسی نیست جز محمد رشید مظاهری دروازه بان خوب و آینده دارد ذوب آهن اصفهان که به نظر می رسد قراردادش با اصفهانی ها به پایان رسیده و بازیکن آزاد محسوب می شود.

جدایی بیرانوند و جذب مظاهری اگرچه امروز در حد یک شایعه و گمانه زنی رسانه ای خواهد بود اما شاید به زودی دراین باره خبرهای رسمی هم منتشر و این نقل وانتقال رسانه ای شود و این موضوع منوط به توافق پرسپولیسی ها با نمایندگان فنرباغچه ترکیه است.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.