جراحی زیبایی

عمل جراحی زیبایی، زن جوان را به کما برد + تصاویر

در این عمل جراحی زیبایی قرار بود رگ های برآمده اطراف گیجگاه این زن جوان توسط جراح محو شود اما پایان تلخی در انتظار او بود.در ادامه با ما باشید.

___________فانوس___________

سرنوشت تلخ زن جوان پس از جراحی زیبایی

زن 27 سالـه چینــی که به امــید زیـبایـی خود را به تیـــغ جراحـــان سپرده بود نمی دانــست چه سرنوشت تلـــخـی انـتـظـــارش را می کشــد.

جراحی زیبایی

در این عمــل جراحــی قرار بود رگهـای برآمــده اطــراف گیــجگـــاه ایــن زن جوان توسط جراح محو شود. امــا ایـن جراحـــی زیبایی که در کلیــنیــکــی در شهر ” گوآنگ ژی” چین انــجام شد ناموفق بود و جان وی را به خطــر انـداخــت. در حیـــن عمـل، جراح در حالی که تلاش می کرد تا سلول های چربی را از پای این زن به قسمــت گیجـــگــاه وی تزریـــق کنــد ناگهان تعدادی از ایــن سلول های چربـی از راه رگ های خونی سر وی وارد مغزش شد.

جراحی زیبایی

سر ایـــن زن به علـــت فشار زیـــاد بســیار متورم شده و نیــمـه چپ بدن وی نیـز کامــلا فلج شد و وی به کما رفت. در ادامـه وی بلــافـــاصلـه به بیــمارسـتــان منـــتــقـل شد و جراحان با انـــجـام 4 عمـــل جراحـــی تلــاش کردنـد تا این سلول های چربی را از مغز وی خارج کنند.

جراحی زیبایی

گفتــنـــی است؛ در حالــی که پلیـس پزشک جراح کلیــنــیک را بازداشــت کرده، هنوز از سرنوشت این زن جوان اطـــلـــاعــی در دســـت نیست.

این زن به خاطر جراحی زیبایی به کما رفت + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.