جرارد پیکه

اعتراف جنجالی جرارد پیکه درباره رئال مادرید

جرارد پیکه مدافع تیم بارسلونا برای اولین بار بعد از بازی مقابل رئال مادرید اعتراف کرد که رئالی ها واقعا خوب بازی کردند و بهتر از بارسا بودند.

______________فانوس______________

جرارد پیکه به خوب بودن رئال اعتراف کرد

بارسلونا برای دومین بار پیاپی در هفته جاری برابر رئال مادرید تن شکست داد. آبی اناری ها که در دیدار برگشت سوپر جام اسپانیا در سانتیاگوبرنابئو برابر رئال مادرید به میدان رفتند با دو گل تن به شکست دادند تا نتوانند جام قهرمانی را بالای سر برند.
جرارد پیکه بعد از شکست در این دیدار برای نخستین بار اعتراف کرد که رئال بهتر از بارسلونا بود. مدافع بارسلونا، گفت :این برای نخستین بار در 9 سال اخیر است که احساس می کنم رئال مادرید بهتر از ما بود. باید اعتراف کنم که در شرایط خوبی به سر نمی بریم. چه از نظر تیمی و چه از نظر باشگاهی شرایط برای ما خوب نیست و باید هر چه سریع تر تغییراتی به وجود آید.

جرارد پیکه

برای اولین بار برتری رئال را می پذیرم

او در پایان سخنان خود همچنین، اظهار کرد:به نظر می رسد که یکپارچگی و اتحاد لازم را نداریم. باید راه چاره ای اندیشید. رئال مادرید بهتر از ما بازی کرد و باید به آنها به خاطر این قهرمانی تبریک گفت . بارسلونا به مشکل خورده است و باید همه دست به دست هم دهیم تا خود را از این روزهای سخت خارج کنیم.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.