عکس های لو رفته از جشن تولد احسان علیخانی با تیپ خفن

احسان علیخانی به تازگی عکس های جدیدی از جشن تولدش را در فضای مجازی منتشر نموده است که بسیاری از هواداران احسان کامنت های تبریک برای او ارسال نموده اند و خیلی از فالورهای احسان علیخانی لایک های بسیاری برای او داده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های لو رفته از جشن تولد احسان علیخانی با تیپ خفن را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

احسان علیخانی مجری و تهیه کننده توانای کشور به ۳۵ ساله شد.وی جشن تولد ۳۵ سالگی خود را با جمع دوستان خود و خانواده اش برگزار کرده است.

عکسی از مدل کیک علیخانی منتشر شده است که دیدنی و جالب است و پر از تصاویر گوناگون با ژست های مختلف می باشد.مجری تلویزیون در ۱۵ آبان و وسط پاییز در ۱۳۵۸ به دنیا آمده است.وی مدیریت بازرگانی خوانده و یک برادر و دو خواهر نیز دارد.اجرای موفق و پر مخاطب برنامه ماه عسل از شاهکارهای وی محسوب می شود.

عکس های احسان علیخانی

وی از زمانی که دانش آموز بوده اجرای برنامه ها و فوق برنامه های مدرسه را به عهده داشته و علاق خاصی به این حرفه دارد.وی سابقه دستیاری کارگردانی را نیز دارد و ابتدا با این رویکرد به حوزه سینما و هنر وارد شد.حواشی زیادی در اجرای برنامه زنده برای وی ایجاد شد و حتی به ممنوع الورودی به تلویزیون همکشیده شد و وی حق ورود یه صدا و سیما را نداشت.ماه عسل و جزر و مد و بسیاری از برنامه های زنده روی آنتن را اجرا کرده است.

عکس های لو رفته از جشن تولد احسان علیخانی با تیپ خفن

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.