تصاویری از حضور دختر آذربایجانی در جشن تولد سیاوش خیرابی

جشن تولد سیاوش خیرابی با حضور دختری از باکو

تولد سیاوش خیرابی که میهمانان آن طرفداران سیاوش بودند که خود را از نقاط مختلف به تهران رسانیده بودند. جالب است که دختری که اهل باکو بود فقط برای حضور در مراسم تولد سیاوش خیرابی از باکو آمده بود و تاکید داشت که بعد از مراسم در تهران نمی ماند و باید برگردد.با ما در مجله خبری سرگرمی فانوس همراه باشید.

 

بیست و نهم آذرماه آذر تولد سـیاوش خیرابی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان بود. خیرابی ۳۲ ساله شد و به همین مناسبت طرفدارانش در حوالی خیابان فاطمی تهران برای او جشن تولد مفصلی برپا کردند.

 

از نکات جالب توجه این جشن تولد، حضور طرفداران خیرابی از شهرهای مختلف ایران بود که خود را به مراسم تولد این بازیگر رسانده بودند؛طرفدارانی از اهواز،همدان،بوشهر و…

 

اما در میان همه طرفداران سیاوش خیـرابی حضور دختری که می گفت در کشور آذربایجان و شهر باکو دانشجوست از همه بیشتر جالب توجه بود.

 

این دختر خانم تاکید داشت که تنها برای حضور در تولد سیاوش خیرابی از باکو به تهران آمده و بلافاصله نیز به آنجا باز می گردد.

تصاویری از حضور دختر آذربایجانی در جشن تولد سیاوش خیرابی تصاویری از حضور دختر آذربایجانی در جشن تولد سیاوش خیرابی تصاویری از حضور دختر آذربایجانی در جشن تولد سیاوش خیرابی تصاویری از حضور دختر آذربایجانی در جشن تولد سیاوش خیرابی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.