زن جوان که در پی حسادت با یکی از اعضای فامیل تصاویر خصوصی وی را در فضای سایبر منتشر کرده بود توسط پلیس فتا خراسان رضوی شناسایی و دستگیر شد.

شبکه های اجتماعی زن حسود، آبروی فامیلش را یرد

حسادت زنانه, آبروریزی در تلگرام, شوهرم ازش تعریف کر,د عکسهایش را منتشر کردم,عکس های خصوصی,عکس زنان دختر ایرانی,عکس لخت دختر ایران,عکس لخت سکسی دختر ایرانی,گروه سکسی داف کلیپ فیلم تلگرام,کیرکلفت پسر همسایه,داستان سکسی خیانت کس کون تنگ دختر زن همسایه

 به گزارش فانوس : به نقل از باشگاه خبرنگاران، فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام با اعلام این خبر گفت: در پی مرجوعه قضایی مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی زنی جوان در شبکه اجتماعی تلگرام تیمی از پلیس فتا برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

سرهنگ علی اصغر مختاری افزود: کارشناسان پلیس فتا پس از یک سری تحقیقات فنی در فضای سایبر عامل انتشار تصاویر خصوصی این زن جوان را که مدیر گروه این شبکه اجتماعی است را شناسایی و به پلیس فتا احضار کردند.

وی تصریح کرد: متهم که خانمی جوان است در بازجویی های به عمل آمده در مواجهه با مستندات دیجیتالی کشف شده به بزه انتسابی مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی شاکی اعتراف و اظهار داشت با این خانم نسبت فامیلی داشت و در پی تعریف و تمجید های شوهرش از این خانم با بدست آوردن تصاویر خصوصی اش آنها را در شبکه اجتماعی تلگرام منتشرکرده است.

سرهنگ مختاری با اشاره به معرفی متهم به مقام قضایی خاطر نشان کرد: هر كسی كه به هر نحو اقدام به مزاحمت و هتك حیثیت در محیط مجازی کند بر اساس قانون جرائم رایانه ای افزون بر اعاده حیثیت به حبس و جزای نقدی محكوم می شود.

حسادت زنانه, آبروریزی در تلگرام, شوهرم ازش تعریف کر,د عکـسهایش را منتشر کردم,عکـس های خصوصی,عکـس زنان دختر ایرانی,عکـس لخت دختر ایران,عکـس لخت سکسی دختر ایرانی,گروه سکسی داف کلیپ فیلم تلگرام,کیرکلفت پسر همسایه,داستان سکسی خیانت کس کون تنگ دختر زن همسایه

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.