حضور نورگل یشیل چای با تیپ خفن در ایران

نورگل یشیل چای یکی از بازیگران زیبا و خوش استایل ترکیه برای تفریح به ایران آمده است او هم اکنون در شهر اصفهانی هست و از بناهای تاریخی اصفهانی دیدن می نماید و تصاویری از خود را در صفحه اینستاگرام خود برای دیدن فالورهایش قرار داده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حضور نورگل یشیل چای با تیپ خفن در ایران را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سایت فانوس : خبر سفر یشیل چای بازیگر ۴۱ ساله ترکیه ای صحت داشت و وی برای حضور در فیلم سینمایی جن زیبا سفری به ایران کرده است. در حاشیه حضور این بازیگر ترک در اصفهان عکس هایی از وی منتشر شده که ظاهر و پوشش وی حجاب وی را در ایران نشان می دهد.

 

حضور نورگل یشیل چای با تیپ خفن در ایران

 

این بازیگر ۴۱ ساله ترک در سریال های ترکیه ای بسیار فعال و پر کار است و در

ایران نیز از محبوبیت خاصی برخوردار است.

حضور نورگل یشیل چای با تیپ خفن در ایران

حضور نورگل یشیل چای با تیپ خفن در ایران

بایرام فضلی کارگردان فیلم سینمایی جن زیبا می باشد که از بازیگر معروف ترک دعوت به همکاری کرده است.

 

بیوگرافی بایرام فضلی

بایرام فضلی در میاندوآب در سال ۱۳۴۷ به دنیا آمده است.وی در رشته سینما تحصیل کرده و لیسانس سینما را دارد و عضو انجمن فیلم سازان کشور است.خبر تکمیلی درباره حضور یشیل چای در فیلم سینمایی جن زیبابازیگر ترک قبل از سفر به ایران در فیلمی اعام کرده بود که برای حضور در یک فیلم ایرانی به ایران سفر خواهد کرد.

 

اما عوانل این فیلم این خبر را تکذیب کردند و بعد از چند دوز حرف های این بازیگر درست از آب درآمد و وی وارد ایران شد.نورگل یشیل چای پنج هفته در ایران خواهد بود و نقش دلارام دختر کر و لال را بازی خواهد کرد.

 

او به ایران علاقه بسیار زیادی دارد و در بسیاری از تعطیلاتی که در کشور ترکیه وجود دارد خود را به ایران میرساند و از اماکن تاریخی و تفریحی شهرهای مختلف ایران دیدن میکند در حال حاضر او یکی از محبوب ترین بازیگران ترکیه میباشد و در اینستاگرامش ۲ میلیون فالوئر دارد.

حضور نورگل یشیل چای با تیپ خفن در ایران + تصاویر

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.