حضور پوتین در کنار امام خامنه ای و حسن روحانی در ایران

پوتین رئیس جمهور روسیه در سفر سیاسی به ایران آماده است و با رهبر معظم انقلاب و حسن روحانی دیداری دوستانه ای داشته است که در برخی از رسانه های خارجی سوژه داغی شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حضور پوتین در کنار امام خامنه ای و حسن روحانی در ایران  را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس : ولادیمیر پوتین و هیات همراه با هواپیمای شخصی خود وارد تهران شد تا در اجلاس سه جانبه با حضور روسیه و آذربایجان و ایران شرکت کند.

دیدار رئیس جمهور روسیه با رهبر انقلاب

وزیر اقتصاد و سفیر ایران در روسیه از استقبال کنندگان از رئیس جمهور روسیه بودند.پیش تر رئیس جمهور آذربایجان ، الهام علی اف وارد تهران شده بود و با روحانی و رهبر انقلاب اسلامی دیدار کرده بود.پوتین با تیم محافظ و گارد ویژه و تیم اسکورت خود وارد ایران شد.اجلاس سه جانبه متشکل از سه کشور روسیه و آذربایجان و ایران می باشد که در درباره مسائل منطقه و خاورمیانه و حواشی مربوط به مسائل سیاسی منطقه می باشد که این نشست با ورود رئیسان جمهور دو کشور به ایران انجام شد.

عکس خودروی فوق امنیتی اختصاصی پوتین

رئیس جمهور روسیه خودروی معروف مرسدس فوق امنیتی خود را نیز آورده بود و با همان ماشین تا محل اجلاس اسکورت شد.پوتین در طی برنامه هایی که در ایران داشت با رهبر انقلاب نیز دیدار کرد.در این دیدار نگاه پوتین پر از مهر و دوستی پوتین به چهره رهبر یکی از بی نظیرترین عکس های تاریخ است.

رئیس جمهور کشورمان نیز بعد از دیدار با الهام علی اف با ولادیمیز پوتین نیز دیدار کرد و در طی سخنان خود تاکید کرد که حفظ برجام حفظ امنیت و آرامش منطقه و مخصوصا خاور میانه است.

عکس الهام علی اف رئییس جمهور اذربایجان در ایران

رئیس جمهور آذربایجان در سفر به تهران با روحانی، رئیس جمهورکشورمان دیدار کرد و قبل از اجلاس سه جانبه با هم گفتگو و تبادل نظر کردند.

حضور پوتین در کنار امام خامنه ای و حسن روحانی در ایران

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.