حمله مار های سمی به همراه سیل به شهر بوشهر

چند روزیست سیل در بوشهر خیابانها و جاده های شهر را مسدود کرده است . وقوع سیل سبب تخریب چند خانه و سختی تردد در شهر شده علاوه بر آن جانوران کشنده و موذی مانند مار با جریان آب وارد خانه ها شده اند

به گزارش فانوس:

در این گزارش شاهد هجوم مار‌های خطرناک و کُشنده سمی به استان بوشهر خواهید بود.در پی فراگیری چند سامانه بارشی در کشور به خصوص در استان بوشهر، از هفته گذشته این استان شاهد بارش شدید باران در مناطق مختلف بوده است که بر اثر همین بارش‌ها شاهدوقوع سیل و مشکلاتی برای مردم استان بوشهر بوده ایم.

سیل زندگی مردم این استان را فلج کرد و در این بین یک نفر کشته و با مسدود شدن بسیاری از راه‌های ارتباطی به تاسیسات شهری و زیرساخت‌های بین راهی و روستایی آسیب‌های فراوانی زده است.

این بارش‌ها که در نوع خود طی ۱۵ سال گذشته بی‌نظیر گزارش شده سبب شد که جنوب استان بوشهر با مشکلات عدیده‌ای همراه باشد.

مارهای سمی در جریان سیل وارد رودخانه‌ها شده و هم اکنون فضای تقریبا رعب آوری را در بخشی از نقاط استان بوشهر ایجاد کرده است. هرچند تعداد این مار‌ها چندان بحرانی گزارش نشده، اما بهتر است که مردم علی‌الخصوص در بخش باغات کشاورزی و نزدیکی سواحل مراقب باشند.

تصاویر این حادثه

حمله مار های سمی به همراه سیل به شهر بوشهر + تصاویر این حادثه حمله مار های سمی به همراه سیل به شهر بوشهر + تصاویر این حادثه حمله مار های سمی به همراه سیل به شهر بوشهر + تصاویر این حادثه حمله مار های سمی به همراه سیل به شهر بوشهر + تصاویر این حادثه

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.