حمله موشکی ایران به داعش و بازتاب آن در رسانه های جهان / دنیا در حیرت

به گزارش مجله اینترنتی فانوس ” حــملــه موشکی سپـاه پاسداران انـــقــلـاب اسـلامـــی ایــران به پایگــاه های تروریــســـت ها در سوریه بازتـــاب گسترده ای در رسانه های جهــان داشت.با فانوس همراه باشید حمله موشکی ایران به داعش و بازتاب آن در رسانه های جهان / دنیا در حیرت

حمله-موشکی-ایران-به-داعش-و-بازتاب-آن-در

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

حمله موشکی ایران به داعش و بازتاب آن در رسانه های جهان / دنیا در حیرت

فانوس : گاردیـــن:حمـلـه موشکـی به تروریـــستـــها
روزنامه انگــلـــیـــسی گاردین با اشـاره به حمــلـــه موشکـــی شب گذشتـه ایــران به اهـداف داعــش در سوریــه نوشت: ایــران به تلافی حملـــات (تروریــسـتــی) به تهـران ، به شهـــر دیرالــزور سوریه که در تصــرف داعـــش اســت- حمله موشکی کرد.

فاکس نیوز:اقـدام تلافـــی جویانه ایران
فاکس نیوز اعـلام کرد: سپاه پاسداران ایـــران در واکــنـش به حمـــله داعش به مجلس و یک مرقد در تهران، روز یکشنــبــه شبه نظــامــیـان داعــش را در شرق سوریــه با موشک هدف قرار داد و هشدار داد هر حملـــه ای به ایــران را به همیـــن شکــل تلـــافـی می کنـد.

فانوس : ایـران برای نخـستـیــن بار با موشک به مواضــع داعش حمـله کرد
دیلــی کالـر نوشت: ایران برای اولین بار با موشکهــای بالـــســـتیک مواضع داعش را در سوریـه هدف قرار داد. در گزارش ایــن نشــریـه به قلم راس رید آمـــده است: سپاه پاسـداران انقــلاب اسلـامــی ایـــران در ظاهر به تلافـی حمــله گروه داعــش به پایتـخــت ایــران، روز یکـــشنبه یک سری موشک های بالـــسـتیـک را به سوی اهداف ایـــن گروه در سوریــه شلـــیـــک کرد.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

حمله موشکی ایران به داعش و بازتاب آن در رسانه های جهان / دنیا در حیرت

مجله اینترنتی فانوس : حمــلـات موشکـــی ایران به تلـافــی حمـــلات تروریــســـتـــی در تهران بود
پایگــاه ایـــنترنــتـــی شبــکـــه «سی ان بی سی» در گزارشی نوشت سپـــاه پاسـداران انــقـلاب اسـلـــامــی ایران به سبــب حملـــات گروه داعـش در تهــران، حمـــلـاتـی را در سوریـه انـجـــام داد. سپـاه پاســداران انــقــلـاب اسلامــی ایـــران روز یکـشـــنـبـــه اعلـام کرد در واکنـش به حمـلـــه به ساخـــتمان پارلــمان ایــران و یک مرقـد(بنیـــانـگـــذار جمـهوری اسلــامــی) در تهران، موشک هایی را به سوی شورشـــیــان دولت اســـلامـی (گروه تکــفـیـری صهیونیـسـتـــی داعـش) در شرق سوریه شلـــیــک کرده اســت. سپاه پاسداران هشـــدار داد علـــیــه هر گروه دیـــگری که حمـلـاتی را در ایران انـجام دهد، به همــین شکل تلـافـی خواهـد کرد.

بازتــاب حملــه موشکـی ایران به پایــگـاهـــ‌ تروریسـت ها
نیویورک تایمـــز: حمـلـــه موشکـــی ، نشانه ای از قدرت رو به رشــد تهران

مجله اینترنتی فانوس

یدیـعوت آحارانوت: حمـله موشکــی نادر
یدیـــعوت آحـارانوت، از روزنامـــه های رژیـم صهـیونیـسـتـی اعـلــام کرد، جمهوری اسلـــامی ایــران عمــلـــیات موشکی نادری را انجـام داده است.

ایــتارتـاس : حمــلـــه موشکی سپــاه به گروه های تروریــستی
خبــرگزاری ایتـارتـــاس در خبـــری از تهـــران نوشت:
نیروهای سپاه که قدرتمند ترین سازمـان امـــنـیتـی و نظـامـــی ایـــن کشور است، حمـلات موشکی را علیــه گروه های تروریــستـی نزدیـک شهر دیر الـزور سوریه انجـام داده اند.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.