حمید نعمت الله

مراسم تجلیل از حمید نعمت الله با حضور گسترده چهره های مشهور

مراسم تجلیل از حمید نعمت الله شب گذشته با حضور بازیگران و هنرمندان سینما در آخرین روزهای اکران فیلم «رگ خواب» در پردیس سینمایی ارگ برگزار شد.که در ادامه این مطلب تصاویر این مراسم را مشاهده خواهید کرد.

_____________فانوس_____________

مراسم تجلیل از حمید نعمت الله

مراسم تجلیل از حمید نعمت الله , در این مراسم امین حیایی، ابوالفضل پورعرب، سیروس الوند، حبیب رضایی،کورش تهامی، رضا رویگری، سام درخشانی، علی اوجی، نرگس محمدی، رابعه مدنی، ماهور الوند، سام قریبیان،هومن سیدی، عباس غزالی، و … حضور داشتند.

بیوگرافی حمید نعمت‌الله

حمـیـــد نعمـــت‌ـــالـــله کارگـردان و نویسنـده ایـرانـی اســـت.

نعـمــت‌ــاللـه فعـالیـت سینمــایــیــ‌اش را با دستیــاری مســعود کیـــمــیایـــی آغـــاز و با ساخت بوتیـک اولیـــن فیلـم سیــنـمــایـــی‌اش را در مقام کارگــردان تجـربـه کرد. او در سال ۱۳۹۲ جایزه بهـترین فیلــم هیئت داوران جشــنواره فیـلم فجـر را برای فیلـم آرایش غلـــیـــظ بدســـت آورد. حمیـد نعمت‌الـــلــه برادر سعید نعمت‌الــلـــه، فیلـمنـــامــهـــ‌نویس تلویزیون و سینـــمـــا و همسر معصومه بیـــات و پســرعــموی حمـیرا نعـــمت‌اللــه، منشـــی صحنـــه است. حمیــد نعمــت‌ـــاللـــه همـــچـنـین سابقـــه فعـــالیـت مطـبوعاتـی در نشریــاتـــی ماننــد هفـته نام سینـما و گزارش فیـلم، ماهــنامه فیــلــم سیـــنما و همچـــنین به همراه همسرش معصومه بیات عضویت در شورای سردبیری ماهنـــامـه ادبی پروین را نیز داشـته است.

حمید نعمت الله

نرگس محمدی

حمید نعمت الله

امین حیایی و نفس بازغی (دختر پژمان بازغی)

حمید نعمت الله

حمید نعمت الله

یوسف تیموری

حمید نعمت الله

ابوالفضل پور عرب

حمید نعمت الله

حمید نعمت الله،کارگردان فیلم سینمایی رگ خواب

حمید نعمت الله

امین حیایی در کنار رضا رویگری و همسرش

تصاویر حضور چهره های مشهور و بازیگران برای تجلیل از حمید نعمت الله

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.