پیرمردی با مراجعه به شعبه بازپرسی دادسرای یافت‌آباد گفت: روز گذشته پسرم که می‌خواست برای چند روزی به مأموریت اداری برود، برای خداحافظی با من و مادرش به خانه‌مان آمد و چند ساعت پس از رفتنش، زنی با تلفن همراهم تماس گرفت.
 96589_316
روزنامه ایران: پیرمردی با مراجعه به شعبه بازپرسی دادسرای یافت‌آباد گفت: روز گذشته پسرم که می‌خواست برای چند روزی به مأموریت اداری برود، برای خداحافظی با من و مادرش به خانه‌مان آمد و چند ساعت پس از رفتنش، زنی با تلفن همراهم تماس گرفت.

پیرمرد ادامه داد: وی خودش را پرستار یک بیمارستان معرفی کرد و گفت که پسرتان تصادف کرده و بشدت مجروح شده و هم‌اکنون باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. زن پرستار شماره حسابی به من داد و گفت که چهار میلیون تومان به این حساب واریز کنم تا هرچه زودتر پسرم تحت جراحی قرار گیرد.

از آنجا که نگران جان پسرم بودم، بلافاصله پول را به حساب این زن واریز کردم و همان لحظه به موبایل پسرم زنگ زدم ولی تلفنش خاموش بود، با دستپاچگی خودمان را به بیمارستان رساندیم و پس از پرس و جو متوجه واهی بودن ادعای زن شیاد شدیم. پس از طرح این شکایت کارآگاهان با در دست داشتن یک شماره حساب اعتباری که پول به آن واریز شده، تحقیقاتی را برای شناسایی و دستگیری زن ناشناس آغاز کردند.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.