بازدید از مکان های تاریخی روسیه به سبک کمند امیر سلیمانی

کمند امیر سلیمانی در سنت پترزبورگ روسیه

کمند امیر سلیمانی صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصاویری از سفرش به روسیه به روز کرد که در ادامه میتوانید این تصاویر را در سایت فانوس ببینید.

_____________ فانوس _____________

خارج گردی به سبک کمند امیر سلیمانی

کــمند امــیـر سلـــیمــانـی را همــه ما با نقش آذر در سریال خاطره انگــیـز پدرسـالار به یاد داریم . این بانوی بازیگر در دل خانواده ای هنرمند رشـد کرد و در کنـار پدر و برادرش سپند توانــست جایگـاه خود را در قلـب مردم حفــظ کند . این بازیگر جوان کشورمان سفــری به سنت پتــرزبورگ روسیه داشــته و تصـاویری از این سفر خود را در اینســـتاگرامــش منـتشر کرد.

کمند امیر سلیمانی با انتشار تصاویری از سفرش به روسیه نوشت:

مـــا ایـرانی ها به دلـیــل قدمت تاریـخی کشورمون و آثـار با ارزشـی که در سراسـر ایـــران داریم علــاقه خاصی به دیـدن مکان های تاریخی و با ارزش داریـــم و فرصـــت هایی که برای دیدن کشورهای دیگـــه دست میـده رو غنیمـت میـشمریـــم . جای همـــیگیتون خالـی…..

کمند امیر سلیمانی در سنت پترزبورگ روسیهکمند امیر سلیمانی در سنت پترزبورگ روسیهکمند امیر سلیمانی در سنت پترزبورگ روسیهبازدید از مکان های تاریخی روسیه به سبک کمند امیر سلیمانیبازدید از مکان های تاریخی روسیه به سبک کمند امیر سلیمانیبازدید از مکان های تاریخی روسیه به سبک کمند امیر سلیمانی

بازدید از مکان های تاریخی روسیه به سبک بازیگر ایرانی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.