آرش برهانی زمان خداحافظی اش از فوتبال را اعلام کرد

آرش برهانی زمان خداحافظی اش از فوتبال را اعلام کرد

آرش برهانی پنجشنبه همزمان با بازی استقلال و سپاهان در ورزشگاه آزادی رسما از پیراهن استقلال خداحافظی میکند.آرش برهانی که سال های زیادی برای استقلال بازی کرد و آقای گل تاریخ این باشگاه شد در نهایت برهانی تصمیم گرفت مانند رضا عنایتی از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

در آخرین روز از رقابت های لیگ برتر، آرش برهانی با حضور در ورزشگاه آزادی رسما از دنیای فوتبال خداحافظی می کند.آرش برهــانی که چندی پیش با صدور بیانیه ای به صورت رسمی خداحافظی اش از دنیای فوتبال را اعلام کرده بود، روز پنجشنبه و در جریان دیدار آبی پوشان مقابل سپاهان در مراسمی به صورت رسمی با پیراهن استقلال از دنیای فوتبال خداحافظی می کند.

آرش برهانی زمان خداحافظی اش از فوتبال را اعلام کرد

خداحافظی آرش برهــانی از دنیای فوتبال

باشگاه استقلال در نظر دارد همانطور که در جریان دیدار استقلال و صبا مراسم باشکوهی برای رضا عنایتی، بهترین گلزن همه ادوار لیگ برتر برگزار کرد تا او به شکل نمادین با پیراهن این تیم و در حضور هواداران با دنیای بازیگری خداحافظی کند، مراسمی مشابه هم برای آرش برهانی برگزار کند. بدین ترتیب برهانی به عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه استقلال تنها به فاصله یک فصل دوری از تیمی که آنرا دوست دارد، با پیراهن آن و در حضور هوادارانش رسما خدحافظی خواهد کرد.

تیم استقلال در هفته سی ام رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۸ روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم سپاهان است که در صورت پیروزی در این دیدار با عنوان نایب قهرمانی به کار خود در لیگ برتر خاتمه می دهد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.