خنده های کودکی که برای اولین بار توانست ببیند

مجله اینترنتی فانوس : فیلمی از عکس العمل دیدنی کودکی که با زدن عینک نخستین بار دنیا را به وضوح می بیند در رسانه های اجتماعی منتشر شده است.خنده های کودکی که برای اولین بار توانست ببیند

خنده های کودکی که برای اولین بار توانست ببیند

خنده های کودکی که برای اولین بار توانست ببیند Funnos.com

حجم ویدیو: ۵٫۸۸M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۳۸

فیلم خنده های شیرین کودکی که با زدن عینک برای نخستین بار دنیای پیرامون خود را به گونه ای دیگر مشاهده می کند، هر بیننده ای را به وجد می آورد. این کودک که با زدن عینک روی چشمانش مادرش را می بیند نخست گیج و مبهوت بنظر می رسد، اما کم کم متوجه تغییر ایجاد شده محیط اطرافش می شود و هیجان زده به حرف های مادرش می خندد. واکنش امیل از دانمارک پس از زدن عینک بسیار دوست داشتنی است. این کودک که روی صندلیش نشسته هنگامی که مادرش عینک را می زند چشمانش از پشت عینک بزرگتر می شود که بر جذابیتش می افزاید.

صحبت های مادرش لبخند و قهقه را به صورت این کودک می نشاند. این ویدئو به محض اینکه در صفحه اینستاگرام مادر امیل به اشتراک گذاشته می شود بیش از ۱۷ هزار بار توسط کاربران مشاهده می شود. مادر امیل، “کریستین روسنهوج” در صفحه اش اذعان داشت: “امروز روز بزرگی است، امیل امروز عینک زد. به دنیای ارتباط نگاهی با بابا و مامان خوش اومدی”. این ویدئو از چهار روز پیش که در اینترنت منتشر شده بسیار مورد توجه قرار گرفته علاوه بر ۱۷ هزار بازدید در رسانه های اجتماعی صدها هزار نفر دیگر در سایت های اروپایی و حتی کشورهایی مانند بحرین نیز این ویدئو را مشاهده کردند.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.