خواب شبانهبهترین زمان برای خواب شبانه چه ساعتی است؟

بهتر است برای حفظ سلامتی از آن پرهیز شود, ساعت طلایی خواب شبانه بین 10 شب تا 2 صبح است، بهتر است افراد این زمان را از دست ندهند.

_____________فانوس_____________

بهترین ساعت برای خواب شبانه

خواب روز موجب سستی بدن، بوی بد دهان و تیرگی رنگ چهره می شود، بهتر است برای حفظ سلامتی از آن پرهیز شود, ساعت طلایی خواب بین 10 شب تا 2 صبح است، بهتر است افراد این زمان را از دست ندهند.
یک کارشناس طب سنتی گفت:«یخ» عامل بسیاری از بیماری هاست, افراد آب را به قدر رفع تشنگی بیاشامند و از مصرف بیش از حد آب پرهیز کنند چرا که مصرف بیش از حد آب موجب تورم و افزایش رطوبت بدن, چاقی و بیماری های مفاصل می شود.

سید جواد علوی درباره حفظ سلامتی اظهار کرد:برای حفظ سلامتی تا احساس گرسنگی نکرده ایم نباید غذا بخوریم. وی افزود:بهتر است قند و شیرینی های مصنوعی مصرف نشود و به جای آن مویز, توت و کشمش خورده شود, افراد هیچ وعده غذایی را حذف نکنند, همراه غذا مایعات ننوشند.

این کارشناس طب سنتی تصریح کرد:یخ عامل بسیاری از بیماری هاست, افراد آب را به قدر رفع تشنگیبیاشامند و از مصرف بیش از حد آب پرهیز کنند چرا که مصرف بیش از حد آب موجب تورم و افزایش رطوبت بدن, چاقی و بیماری های مفاصل می شود.خواب شبانه

ساعت های خواب شبانه چگونه است؟

علوی گفت:افراد قبل از سیر شدن، دست از غذا بکشند و غذا را به خوبی بجوند, همراه با غذا ماست خورده نشود چرا که مصرف ماست همراه با غذا در درازمدت منجر به اختلال عملکرد معده و در نتیجه اختلال هضم می شود, ماست را در وعده های جداگانه یا همراه مصلحات نعناع, آویشن, پونه و زنیان خورده شود.

وی متذکر شد:افراد اگر وعده غذای قبلی را در معده احساس می کنند، غذا نخورند تا احساس گرسنگی واقعی رخ دهد، همچنین از نوشیدن مایعات بسیار سرد و بسیار داغ پرهیز کنند.
وی افزود:خواب روز موجب سستی بدن، بوی بد دهان و تیرگی رنگ چهره می شود، بهتر است برای حفظ سلامتی از آن پرهیز شود, ساعت طلایی خواب بین 10 شب تا 2 صبح است، بهتر است افراد این زمان را از دست ندهند.

این کارشناس طب سنتی یادآور شد:شام سر شب خورده شود و هر روز حداقل 10 دقیقه تنفس عمیق انجام داده شود همچنین هر روز نیم ساعت پیاده روی انجام شود و همراه میوه ها آب خورده نشود؛ از گیاه خواری مداوم و طولانی مدت، صرف نظر شود چرا که بدن انسان به مواد گوشتی هم نیازمند است.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.