خواستگار دیوانه ایی که بعد از جواب رد پدر زن خود را به آتش کشید

خواستگار دیوانه ایی که بعد از جواب رد پدر زن خود را به آتش کشید

خواستگار کینه توز وقتی از خانواده دختر مورد علاقه اش جواب رد شنید هنگام درگیری با پدر دختر یک بطری بنزین روی سر و رویش پاشید و او را به آتش کشید،وباعث مرگ او شد.
خواستگار کینه توز که به اتهام درگیری با پدر دخترمورد علاقه اش و آتش زدن اومحاکمه شده بود با حکم قضات دادگاه کیفری استان تهران به پرداخت دیه و زندان محکوم شد.
به گزارش مجله خبری سرگرمی فانوس،دراین ماجرا، مرد ۷۵ ساله ای به نام «غلامحسین» جان باخت و جوان کینه جو به نام «رضا»- ۲۲ ساله – نیز به اتهام قتل دستگیر شد.
 خواستگار دیوانه ایی که بعد از جواب رد پدر زن خود را به آتش کشید

خواستگار کینه توز

 او در بازجویی به کارآگاهان گفت:از مدت ها پیش خواستگار دختر آن مرحوم بودم اما آنها هربار به من جواب رد می دادند. روز حادثه هم سر همین موضوع با برادران دختر مورد علاقه ام درگیر شدیم و وقتی پدر «بهار» خواست ما را از هم جدا کند من ناخواسته بطری بنزین را که در گوشه حیاط بود روی سر و صورتش پاشیدم و بعد هم از شدت عصبانیت با فندکی که داشتم او را به آتش کشیدم.»
پـس از تکـمیل تحقیقات وصدورکیفرخواست، پرونده در شعبه دهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی قربانزاده وبا حضور ملکی و غفاری – مستشاران دادگاه – تحت رسیدگی قرارگرفت.
متهم درآخرین دفاعیاتش به قضات گفت:«من ناخواسته مرتکب قتل شدم. چون خانواده بهار بدون هیچ بهانه ای به من که خواستگار دخترشان بودم جواب رد داده بودند. آن روز مادرم قبل از من برای گرفتن پاسخ خواستگاری ام به خانه شان در شهرک ولیعصر رفته بود و من بی صبرانه منتظر شنیدن جواب بودم و هزاران نقشه برای زندگی آینده ام داشتم. سرکوچه آنها منتظر بودم که دیدم مادرم با چهره ای آشفته از خانه شان بیرون آمد و متوجه شدم که خانواده «بهار» بازهم جواب رد داده اند.
از شنیدن این خبر بشدت عصبانی شدم و به درخانه آنها رفتم تا علت را جویا شوم. زنگ در را زدم اما کسی جواب نمی داد در حالی که خونم به جوش آمده بود شیشه های خانه را شکستم که بلافاصله برادران بهار به حیاط آمدند و با هم درگیر شدیم. درجریان این نزاع پدر بهار به طرفم حمله کرد و من هم با بطری بنزین که در گوشه حیاط بود او را به آتش کشیدم.
ولی پس از مرگش بشدت پشیمان هستم. چون پدر بهار بی گناه جان باخت و من نباید این کار را انجام می دادم!
 قضات دادگاه پس ازشورسرانجام صبح دیروزقتل را غیرعمد دانسته وخواستگارشکست خورده را به پرداخت دیه کامل یک مسلمان وسه سال حبس محکوم کردند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.