عکس لو رفته خوشگذرانی گلشیفته فراهانی در فرانسه

گلشیفته فراهانی در حال حاضر در فرانسه به سر می برد و پدر و مادرش نیز کنار گلشیفته هستند او از اینکه پدرو مادرش در کنارش می باشد خیلی خوشحال است و با پدر و مادرش در حال خوشگذرانی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس لو رفته خوشگذرانی گلشیفته فراهانی در فرانسه را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

بهزاد فراهانی و فهیمه رحیمی نیا که هر دو از بازیگران پیشکسوت کشورمان هستند سریبه دخترشان زدند و مشغول تفریح و گردش خانوادگی هستند.

این روزها گلشیفته فراهانی به علت شکستن دستش در فیلمبرداری نقش جدیدش در فیلم دچار صانحه شده و پدر و مادرش سری به وی زده و در کنارش هستند. این بازیگر سابق ایرانی که چند سالی است از ایران مهاجرت کرده و در فرانسه زندگی می کند. حواشی و جنجال های زیادی که برای خودش و خانواده اش ایجاد کرد و فیلم های ضد اخلاقی که در آن بازی کرده است از جمله حواشی این بازیگر سابق سینمای ایران است. وی مدتی است که با روانشناس خود ازدواج کرده است.

 

گلشیفته فراهانی درباره شکستن دستش گفت: در فیلم سینمایی درباره الی که ساخته اصغر فرهادی بود در یکی از سکانس ها سیلی محکمی از بازیگر روبروی خودم خوردم که تا مدت ها گوشم شنوایی نداشت و کر شده بود، شکستن دست که چیز مهمی نیست.

علت سفر بهزاد فراهانی و همسرش فهیمه رحیمی نیا به فرانسه در کنار دخترشان و مواظبت از وی بوده است دچار حادثه شده و هم اینکه برای گردش و تفریح نیز به سری به طبیعت و مناطق دیدنی فرانسه زدند.

 

جدبدترین عکس گلشیفته و پدر و مادرش در فرانسه

عکسی از دو بازیگر پیشکسوت سینمای ایران در کنار دخترشان را در فرانسه مشاهده می کنید.

عکس جدید گلشیفته فراهانی با دست شکسته

شکستن دست گلشیفته در حین فیلمبرداری در فیلم جدیدی که در آن نقش افرینی کرده است.

عکس لو رفته خوشگذرانی گلشیفته فراهانی در فرانسه

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.