داستان رابطه جنسی ناپدری پسر 3 ساله به نام اهورا

تجاوز و کودک آزاری ها در ایران آمار بالایی دارند و هر روز یک خبر ناگوار از تجاوز و کودک آزاری به گوش می رسد در خبری آمده است که پسر رشتی که ناپدری داشت به او به طرز وحشیانه ای تجاوز و بعد از تجاوز او را به قتل رسیده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر داستان رابطه جنسی ناپدری پسر 3 ساله به نام اهورا را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سایت فانوس : خبری در رسانه ها و خبرگزاری ها منتشر شده است که اوج وحشی گری یک انسان را به فرزندش نشان میدهد.در خبرها آمده است که یک ناپدری به کودک سه ساله به نام اهورا تجاوز و سپس با کوبیدن وی به دیوار باعث مرگش شده است.هم اکنون، مادر و ناپدری اهورا دستگیر و در بازداشت هستند.

داستان رابطه جنسی ناپدری پسر 3 ساله به نام اهورا

ماجرای تجاوز به اهورا پسر سه ساله رشتی

مادر اهورا پسر سه ساله رشتی بعد از جدایی از پدر اهورا که یک سال پیش اتفاق افتاد، دوباره ازدواج می کند.ناپدری پسر بچه رشتی طی اقدام وحشیانه هنگامی کهبا این کودک در خانه تنها بود، وی را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده و به وی تجاوز می کند.

 

در پی این آزار و شکنجه جنسی فریاد کودک به هوا بلندمی شود و همسایگان با شنیدن جیغ های دلخراش کودک به درب منزل آنها می روند، اما ناپدری در را به روی کسی باز نمیکند.

داستان رابطه جنسی ناپدری پسر 3 ساله به نام اهورا

اهورا پسر سه ساله رشتی قربانی تجاوز ناپدری

همسایه ها با تماس با پلیس ۱۱۰ گزارش جنایت را می دهندو بعد از مدتی پلیس با شکستن درب خانه به داخل می روندو با پسر بچه غرق در خون مواجه می شوند.ابتدا ناپدری به ماموران گفته که من پدرش هستم و کودک در حمام افتاده است، اما ماموران با دیدن وضعیت تاسف بار کودک، وی را دستگیر می کنند.

 

این کودک در حالی به بیمارستان منتقل شد که از چند ناحیه دچار خونریزی شده و از مقعد و دهان و بینی خون بیرون می زد. اهورا به علت تحمل درد زیاد بر اثر رابطه مقعدی فریادهای دلخراش و وحشتناک می کشیده است که همین موضوع همسایه ها را به درب خانه آنها که در محله لاکانی رشت قرار دارد کشانده بود.

داستان رابطه جنسی ناپدری پسر 3 ساله به نام اهورا

ماجرای تجاوز ناپدری به کودک

بعد از فریادهای اهورا ، ناپدری جنایتکار و شیطان صفت، وی رابه دیوار کوبیده و بعد از رساندن به بیمارستان بر اثر ضربه به سرش و خونریزی از مقعد، فوت می کند.

کودک آزاری جنسی پدیده جدید این روزهای تلخ وسیاه جامعه ما است که حتی کودکان نیز آرامش و امنیت از دست شیطان صفتان جامعه ندارند.

واکنش بی شرمانه مادر اهورا به قتل و تجاوز پسرش

مادر اهورا بعد از فهمیدن این موضوع و تجاوز و قتل پسرش اعلام کرد که از همسرش شکایتی ندارد. این واکنش باعث خشم و عصبانیت اکثر مردم شده و مادر این کودک نیز به دلیل همدستی با ناپدری فعلا در بازداشت به سر میبرد.

 

تشییع جنازه و محل دفن کودک سه ساله رشتی

اهورا پسر بچه‌ی رشتی بعد از فوت به دست ناپدری در مسجد آقا سیدباقر روستای زیرده در خاک آرام گرفت تا روحش به آرامش برسد و از نامردان روزگار آسایش ببیند.

 

اعتراف ناپدری به تجاوز به اهورا کودک رشتی

ناپدری شیطان صفت اهورا پسر بچه سه ساله رشتی در توضیحات خود به این جنایت اعتراف کرده که به اهورا در نبود مادرش تجاوز کرده و به دلیل اینکه فریاد و جیغ می کشید عصبانی شده و سر اهورا را دو بار به دیوار کوبیده باعث مرگش شده است.

 

با معاینه بدن اهورا مشخص شد که وی قبل نیز مورد اذیت و آزار با سیگار قرار گرفته و جای سوختگی در بدنش رویت شده است.

 

داستان رابطه جنسی ناپدری پسر 3 ساله به نام اهورا + تصاویر

 

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.