داستان رابطه جنسی یک سرایدار با دختر بچه مدرسه

سرایداری که با یک دختر بچه در مدرسه رابطه جنسی داشت و به تجاوز نموده کرده بود به دام پلیس گرفتار شد این سرایدار مدتها بود به صورت مخفایانه به دخترهای مدرسه تجاوز می نمود این مدرسه در روستای بسیار دور افتاده استان آذربایحان غربی قرار دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر داستان رابطه جنسی یک سرایدار با دختر بچه مدرسه را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

تصاویری در شبکه های مجازی منتشر شده است که حاکی از حمله اهالی یک روستا به مدرسه دخترانه را دارد که در خبرهای مربوط به آن نوشته شده که خانواده های دانش آموزان به یک مدرسه دخترانه حمله کرده اند به دلیل اینکه سرایدار این مدرسه به یکی از دانش اموز کلاس ششم تجاوز نموده است.

ماجرای تجاوز سرایدار مدرسه به دختر دانش آموز

این اتفاق در یک مدرسه دخترانه در روستای اسلام آباد شهرستان ارومیه رخ داده و مردم روستا به مدرسه یورش برده و با معلمین و مسئولان مدرسه درگیر شده اند.

 

جزئیات تجاوز سرایه دار مدرسه

در تصاویر منتشر شده وضعیت درگیری شدید به نظر میرسد چرا که یک خودرو واژگونی شده دیده میشود که مردم در حال شکستن شیشه های آن هستند.به لطف ظهور شبکه های اجتماعی هر اتفاقی در جای جای ایران و حتی در دور افتاده ترین روستاها رخ دهد به سرعت در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود و مسئولان را از این اتفاق باخبر میکنند.

 

علاوه بر این تصویر یک ویدئوی ۲ دقیقه ای از یک فروشگاه زنجیره ای در کانال های تلگرامی منتشر شد و یک دختر بچه در حال قدم زدن درون فروشگاه بود که یک پیرمرد او را به پشت قفسه های فروشگاه کشاند و سپس شروع به لمس قسمت های تناسلی او کرد که البته با مشخص بودن چهره این پیرمرد به زودی توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر خواهد شد.

 

خبرهای کودک آزاری نسبت به خبرها و حوادث دیگر بیشتر در شبکه های اجتماعی منتشر میشوند و خانواده ها باید بیشتر از فرزندان خود مراقبت نمایند و از همه مهمتر اموزش های لازم و مهم را به کودکان خود درباره حفاظت از خود در هنگام آزار جنسی ارائه کنند که کودکان در موقع این چنینی شروع به داد و فریاد کنند و دیگران را با خبر کنند.

 

داستان رابطه جنسی یک سرایدار با دختر بچه مدرسه

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.