فرد سابقه دار 35 ساله ای که با جعل عنوان پزشک جراح در شبکه اجتماعی تلگرام و فضای مجازی، 149 زن را در نقاط مختلف کشور فریب داده بود، در شاهرود دستگیر شد.
ماجرای من و دکتر,داستان من و دکتر,داستان من و آقای دکتر,داستان سکسی مطب دکتر جراح,داستان سکسی دختر دندانپزشک,داستان سکس خانم دکتر,داستان کس کون دختر خانم دکتر منشی,داستان خانم دکتر منشی جنده هات کیرکلفت پستون
تصویر فریب 149 زن در تلگرام
ماجرای من و دکتر,داستان من و دکتر,داستان من و آقای دکتر,داستان سکسی مطب دکتر جراح,داستان سکسی دختر دندانپزشک,داستان سکس خانم دکتر,داستان کس کون دختر خانم دکتر منشی,داستان خانم دکتر منشی جنده هات کیرکلفت پستون

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فرمانده انتظامی استان سمنان، فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: شکایت خانمی شاهرودی در پلیس فتا مبنی بر اخاذی و کلاهبرداری فردی که در سایت همسریابی با وی آشنا شده بود، سرآغاز شکل گیری این پرونده بود.

فانوس : سرهنگ روح الامین قاسمی با اشاره به اینکه فرد کلاهبردار در سایت همسریابی به وسیله عکسی با روپوش در اتاق عمل، خود را پزشک جراح معرفی کرده بود، تصریح کرد: دوستی مجازی این دو فرد به دیدار حضوری در شاهرود منجر شد.

وی گفت: پزشک قلابی با وعده ازدواج و جلب اعتماد شاکی و خانواده اش، تصاویر خصوصی و دو فقره چک سفیدامضا از این خانم شاهرودی گرفته و پس از مدتی، با تهدید به انتشار تصاویر وی، مبالغی اخاذی کرده بود.

سرهنگ قاسمی با اشاره به شناسایی محل سکونت این پزشک قلابی واقع در شهریار، افزود: در همین حین، شاکی با مراجعه به پلیس، از حضور مجدد متهم در شاهرود خبر داد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به اینکه متهم با گرفتن خودروی شاکی در خیابانهای شهر درحال تردد بود که با اجرای طرح تعقیب و گریز دستگیر شد، تاکید کرد: متهم دارای مدرک فوق دیپلم است و با جعل عنوان یک پزشک اهل یاسوج و استفاده از مهر و شماره نظام پزشکی وی، خود را پزشک جراح معرفی کرده بود.

وی با اشاره به اینکه این فرد تاکنون با 149 خانم در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ارتباط گرفته است، افزود: متهم دارای سوابق کیفری در زمینه سرقت، کلاهبرداری و اخاذی است و در تحقیقات تخصصی پلیس، به کلاهبرداری از 10 خانم در نقاط دیگر کشور اعتراف کرده است.

سرهنگ قاسمی اعتماد به افراد در دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی را تهدید عنوان و خاطرنشان کرد: شهروندان اطلاعات، تصاویر و مدارک خصوصی خود را به هیچ وجه در فضای مجازی به اشتراک نگذارند.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.