عروس بخت برگشته خیانت عروس مست به داماد در شب عروسی! +عکس داستان مشروب ودکا عروسی داماد عروس,داستان سکسی خیانت عروس داماد,داستان سکسی دختر زن خانم مست جنده گاییدن کیر کلفت کس کون,داستان عروس مست جنده سکس دوکیره

خوردن مشروبات الکلی در جشن عروسی کار دست عروس خانم داد. به گزارش اداره پلیس عروس خانم 27 ساله دست به اعترافات تکان دهنده ای زد.

وی در اداره پلیس اظهار نمود خوردن بیش از حد مشروب باعث شده بود وی به جای همخوابی با نامزد اصلی خود در آغوش نامزد قبلی خود پیدا شود.

عروس 27 ساله روسی شب برگزاری مراسم عروسیش به علت خوردن بیش از حد الکل تعادل خود را از دست می دهد و به جای همراه شدن با نامزد جدیدش با دوست قبلی خود دست دوستی می دهد.

خانم ورونیکا فیلیپووا پس از اینکه تعادل خود را از دست می دهد به نشانه انتقام گرفتن از نامزد جدیدش با دوست قبلی خود متواری شده و هنگامی که نامزد اصلی از ماجرا خبردار می گردد تاب نمی اورد و خانم را به اتش می کشد.

داستان مشروب ودکا عروسی داماد عروس,داستان سکسی خیانت عروس داماد,داستان سکسی دختر زن خانم مست جنده گاییدن کیر کلفت کس کون,داستان عروس مست جنده سکس دوکیره

بر اساس گزارشات پلیس روسیه هنگامی که ایوان کازمین 30 ساله متوجه می شود نامزدش در شب اول عروسی با دوست پسر قبلی خود شب را به صبح رسانده است از شدت ناراحتی خانمش را به اتش می کشد و سپس از نامزد قبلی خانمش نیز انتقام می گیرد و وی را به قتل می رساند.به گزارش پلیس ولگراد کازمین به جرم خود اعتراف نموده و در انتظار 15 سال حبس می باشد.

داستان مشروب ودکا عروسی داماد عروس,داستان سکسی خیانت عروس داماد,داستان سکسی دختر زن خانم مست جنده گاییدن کیر کلفت کس کون,داستان عروس مست جنده سکس دوکیره

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.